Skocz do zawartości

[zawody] Hołda Race w Chorzowskiem WPKiW


Rekomendowane odpowiedzi

Moje pierwsze okrazenie zakonczylo sie przy trasie saneczkowej z zerwanym lancuchem ktorego szukalem w piachu bo kor.... kupilem lancuch xtr a spinke za 8 zl i nie wytrzymala zjazdu a mialem dobra pozycje

 

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma może ktoś z was informacje kiedy będą wyniki na stronie ?

 

 

Wyniki postaramy się umieścić najszybciej jak to będzie możliwe. Mam nadzieję, że już dzisiaj wyniki szkieletowe pojawią się na naszej stronie.

 

Z powodu awarii / problemów z obsługą systemu przez firmę zewnętrzną, pełne wyniki z czasami pojawią w przeciągu kilku dni.

 

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Organizatorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma może ktoś z was informacje kiedy będą wyniki na stronie ?

Pewnie jutro, jak wszystko ogarną do porządku, może i dzisiaj wieczorem.

 

Co do wyścigu ; trasa świetna, na treningach nie znaleźliśmy jej ostatniej części i to był mój błąd, bo zapoznałem się z nią dopiero dzisiaj. Finalnie, jednak dubel na dojeździe do mety 3 okrążenia :( Szkoda trochę, bo nie wiele mi brakowało, aby zacząć ostatnie. Po dublu, już na luzie do mety.

 

@

Manitoupower

 

Nie łam się Tomek, dobrze ruszyłeś i szło Ci gładko. Nie ma co już płakać, chociaż niesmak pozostaje. Będzie jeszcze okazja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe 3 okrążenia przejechane, generalnie fajnie było :) Za rok będę mniej biegał a wiecej jechał ;P Na trasie widziałem, że ktośtam z koszulką forumową jechał.

 

Mam nadzieje, że za rok tez coś zorganizują, poćwiczę, zwłaszcza technikę bo pod tym względem jest lipa na całej linii, kondycyjnie też nie wyszło najlepiej, ale jeszcze udało mi się wyprzedzić na koniec kogoś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Goldziu, jesteś 7, patrząc na konkurencję w Twojej kategorii to bardzo ładny wynik!

 

Ja niestety znowu trochę rower popsułam, całe szczęście dzięki pomocy przyglądających się zawodników udało mi się szybko wrócić na trasę. Ostatecznie miejsce II w elicie kobiet.

 

Wielkie brawa dla organizatorów za świetne zawody pod każdym względem. Nie sądziłam, ze tak dużo można wyciągnąć z parku chorzowskiego, a tu proszę :) I duuuuży plus za zjazdy po bandach i hopki na trasie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mewek Gratki :) Ja goldziu siedziałem na kole przez 2/3 wyścigu potem mi odszedłeś i nie dałem rady cię znowu dojść :P Ale jeśli jesteś 7 to ja 8 z wyniku jestem zadowolony, ponieważ byłem jednym z najmłodszych zawodników w mojej kat a była 15-18 a ja mam 15   :P Pozdro jak coś to ja ten stroju z MMbiku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatecznie byłem w roli kibica. Objechałem raz trasę i naprawdę fajna. Jeszcze troszkę techniki i trochę kondycji będę mógł w XC wystartować.

 

Wrzucam dosłownie garstkę pstryków z przejazdu MM1. Nie bijcie za jakość - robione małym "turystycznym" aparatem.

 

https://picasaweb.google.com/marcinuszek/HoDaRace#5882355610971937794

 

Nie byłem na mecie. Ktoś mi może powiedzieć czy Paweł Wiendlocha dojechał z przodu do samej mety?

 

EDIT:

 

Może tak link zadziała: http://tnij.org/vuo7

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne zawody. Uważam że jedne z lepszych w jakich startowałem.

1.Pogoda idealna.

2.Dojechałem do mety. W całości. Ja i mój rumak. Co w Zdzieszowicach się nie udało.

3. Ciekawa trasa, świetnie oznaczona. Chwilami mocno pokręcona a żadnym momencie nie miałem wątpliwości gdzie jechać. Fajne te techniczne odcinki.

4.Dobra organizacja. Kolejek nie widziałem. Trasa obstawiona obficie,

5.Nie jestem ostatni. Chyba :thumbsup:

 Dzięki wszystkim za fajną zabawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem na mecie. Ktoś mi może powiedzieć czy Paweł Wiendlocha dojechał z przodu do samej mety?

 

Tak, Paweł wygrał :) Ma formę w tym sezonie!

 

@Mlodziutki, nie jestem pewna czy dobrze pamiętam, ale chyba Cię na 9-tym miejscu widziałam.

 

Są już gdzieś jakieś zdjęcia? Poproszę o linki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatecznie byłem w roli kibica. Objechałem raz trasę i naprawdę fajna. Jeszcze troszkę techniki i trochę kondycji będę mógł w XC wystartować.

 

Wrzucam dosłownie garstkę pstryków z przejazdu MM1. Nie bijcie za jakość - robione małym "turystycznym" aparatem.

 

https://picasaweb.google.com/marcinuszek/HoDaRace#5882355610971937794

 

Nie byłem na mecie. Ktoś mi może powiedzieć czy Paweł Wiendlocha dojechał z przodu do samej mety?

Link nie działa, możesz poprawić ? Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mewek to raczej nie możliwe :P Bo cały czas miałem kontakt wzrokowy z goldziem :D A pamiętasz może ilu zawodników ogólnie było w mojej kategorii ? 

 

Dlatego pisze, ze tylko tak mi się wydawało, a na wyniki spojrzałam kątem oka szukając swojej kategorii ;) Będą za niedługo oficjalne to zobaczymy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...