Skocz do zawartości

[amortyzator] Problem z SR Epicon


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam następujący problem z moim amorkiem, otóż sprawia on wrażenie tępego, nie wybiera małych nierówności, a regulacja tłumienie powrotu nic nie daje ( obojętnie w którą stronę jest skręcony wraca do pozycji wyjściowej tak samo wolno ). Chciałbym się dowiedzieć czy może to być spowodowane niską temperaturą, czy może jest coś uszkodzone, bo normalne to chyba nie jest? Amortyzator ma przebieg około 300km i jest jeszcze na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli sam go rozbiorę to chyba stracę gwarancję? Spróbuję potrzymać go w domu kilka godzin ( może rzeczywiście to przez niską temperaturę ) jak nie pomoże, to będzie znaczyło że coś jest do wymiany i wtedy będę dzwonił do sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak rozbierzesz to oczywiście stracisz gwarancje.

2. Mulenie jest jak najbardziej spowodowane przez niską temperature.

3. Seryjny olej w Epiconie to syf, więc amor zawsze będzie chodził tak sobie. Po gwarancji spróbuj go zalać np. motorexem 10W ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gwarancji chyba nic nie będzie bo zapodziałem gdzieś paragon, a dowód zakupu jest niezbędny do udzielenia naprawy w ramach gwarancji. Chciałem się ugadać że sprzedającym, że wyśle mu potwierdzenie przelewu ale stwierdził że to nie wystarczy. Tak więc w najgorszym wypadku jak by się okazało, że uszkodzony jest tłumik to jaki byłby orientacyjny koszt naprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba przy mrozie i dużej wilgotności tak jest po prostu że amorki mulą, kup brunox i popsikaj, zmniejszy to trochę opór na uszczelkach i wyjmie wilgoć ze środka, lepiej poczekaj z tym serwisem do wiosny jak będzie ciepło, a po za tym epicon to to cudo nie jest, tępy z zasady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...