Skocz do zawartości

[Author Trophy] czy warto doposażać czy kupić coś na alu ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu jeżdzę Authorkiem Trophy, całkiem spoko rower tylko martwi mnie jakość i możliwości regulacyjne jego podzespołów. Zastanawiam sie nad wywaleniem przerzutek SIS i zastąpienie ich np Alivio, to samo dotyczy klamek, manetek i przedniej przerzutki. Maksymalnie na przeróbki chce przeznaczyć do 300 zł tylko zastanawiam sie czy to ma sens,czy np za jakiś czas nie okaże sie że wymienić też trzeba korbe, kasete i w takim rowerze to wszystko powoli traci sens. W związku z tym moje pytanie czy waszym zdaniem opłaca sie dopłacać do tego Trophy czy może kupić coś z alumiiową ramą. Rower używam na trasach miasto-leśne scieżki , w sezonie robię 1000-2000 km czyli niewiele. Z góry dzięki za sugestie, podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, co chcesz osiągnąć. To jest bardzo budżetowy rower i wszystkie podzespoły są tanie. jak zależy Ci na precyzji zmiany biegów, to pasowałoby zmienić przerzutki i manetki. Pancerze też by pomogły. Pytanie, czy za 300 zł Ci się uda. Nie wiem ilu biegowy masz tam napęd, bo to też może mieć wpływ na to, co uda Ci się kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...