Skocz do zawartości

[rekawiczki] authora


tetr1s

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Cześć ja sie wypowiem na temat rękawiczek Author Master tych. Są to moje 2 rękawiczki, pierwsze były skórzane YORKI na siłownie ;) . Za Authory zapłaciłem 3 lata temu 39zł. Używałem ich przez 2 sezony i teraz zaczynam 3 w tych łapach. Świetna rzecz dla posiadaczy gripshiftów (jak ja) to obszycie na kciuku dosć twardą frotką. Poza tym specjalna frotka do obcierania potu z czoła (u mnie lekko wyblakła), zapinane na rzepe i oczywiście antypoślizgowa wewnętrzna strona rękawiczek. Jedyną wadą jest to, że śmierdzą i nawet wypranie ich nie pomaga bo po 3 kolejnych jazdach nieprzyjemny zapach powraca. Gorąco polecam ci te rękawiczki jestem z nich bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bikeonline.pl/product_info.php?...roducts_id=1572

Ja mam te...

Jestem z nich bardzo zadowolony... bardzo dobra wentylacja no i są wytrzymałe... zapłaciłem za nie około 50zł i jestem bardzo zadowolony... trochę się "poszarpały otwory na palce" ale zapalniczka w dłoń i po problemie

 

po prawie roku intensywnej eksploatacji rękawiczki nadal znakomicie pełnią sweoją rolę...

 

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...