Skocz do zawartości

[10415g] WIN 30 Accent Peak 26" by bryjas


bryjas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Jak będziesz sprzedawał wideł to pójdzie pewnie od ręki, chociaż ja bym sobie go zostawił, od choćby na czas serwisu amora.

Podłączam się pod pytanie DualAir czy solo? Jeśli opcja nr 1 to chyba ostatni dzwonek żeby coś nabyć, niedługo staną się rarytasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Na pewno z mosso trzeba brać poprawkę na konieczność posiadania mniej więcej dwóch 10mm podkładek i obrócenia mostka w górę, wtedy pozycja jest podobna jak z normalnym amorkiem i jeździ się wygodnie. przerobiłem temat na swoim authorze treningowym. Jeśli się tego nie zrobi cały ciężar idzie na ręce, super się podjeżdża ale na zjazdach trzeba się pilnować no i bolą nadgarstki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem można się nieco zdziwić, nawet przysłowiowe kowadło złagodzi spotkanie z cegłą czy zjazd z krawężnika. Ale ja się ze sztywniakiem polubiłem, nawet na nierównościach. Uczy amortyzacji ciałem i jeżdżenia z głową, w prezencie dostajemy dynamikę, sztywność i niższą masę. Mam sztywniaka w dojazdówce, będę na sztywnym składał zimówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno z mosso trzeba brać poprawkę na konieczność posiadania mniej więcej dwóch 10mm podkładek i obrócenia mostka w górę, wtedy pozycja jest podobna jak z normalnym amorkiem i jeździ się wygodnie. przerobiłem temat na swoim authorze treningowym. Jeśli się tego nie zrobi cały ciężar idzie na ręce, super się podjeżdża ale na zjazdach trzeba się pilnować no i bolą nadgarstki. 

 

To te podkładki chyba trzeba stosować pod główką ramy, żeby nie psuć sobie geo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wiesz co geo jest całkiem dobre, naprawdę nie można narzekać, trzeba tylko ustawić sobie sensowną pozycję do siedzenia na rowerze.

Oczywiście rower prowadzi się inaczej ale nie jest to drastyczna zmiana tylko delikatna, w sam raz do jazdy w terenie wymagającym sztywnego widelca. Pisałem już o tym wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rezygnuje z Mosso, sprawuje się świetnie. Poprostu czas na amor jak się chce w górach polatać ;) 

Na moje ścieżki Mosso jest najlepszą opcją. Pozycja jest wygodna i czuć to odejście :)))) Cudo !
Maniak pokazał mi kawał kunsztu, jednym słowem dobrej roboty. Mam dokładnie taki sprzęt na jaki czekałem.

aa i nie mów, że ostatni dzwonek bo DualAir ma na mnie czekać na wiosne  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...