Skocz do zawartości

[Miniówa dolnośląska] Wiosna 2013 - rozważania i propozycje


pilon

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem dobrze, zrobiłem trochę zamieszania, ale trzeba się spieszyć i rezerwować bo zostanie nam opcja namiotowa

 

po za tym można by zadzwonić do ustalonego ośrodka i powiedzieć że duża grupa na ten i ten termin , i żeby nie rezerwowali nikomu, a my się np w ciągu tyg zadeklarujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie upadł...

 

Jutro będę dzwonił, pytać o wolne terminy. Wstępnie będę deklarował 20 osób...

 

Nie myślcie, że o czymś zapominam, tylko dlatego, że rzadziej tu jestem... Po prostu wpadłem tutaj na takie stanowisko, że praca mi się nie kończy po pracy... I nie to, że sie wywyższam, a'la jakieś tam bling-bling, Właściwie to się żalę, jestem często zmęczony...

 

Ale będzie dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiadomo coś nowego...

 

Z przyczyn niezależnych, do powiedzmy płynnej granicy połowy sierpnia...

 

...nie będę w stanie pojechać z Wami na jakikolwiek zlot...

 

Organizacja - owszem, jest możliwa, ale też ograniczona i na pewno zakończona scedowaniem na kogoś zaufanego, będącego na miejscu...

 

Żeby nie być nie fair, wyjaśnię - system zbierania urlopu pozwoli mi uzbierać coś więcej dopiero właśnie na sierpień... Wcześniej będę miał dni wolne, ale będę je musiał przeznaczyć na sprawy osobiste... 

 

Tak więc... Jest ktoś odważny, chętny na organizację "wiosny"?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

widzę że temat dawno umarł... niestety... ale...  mam propozycje dla wszystkich głodnych tripów rowerowych z częścią ekipy "miniówkowej" ....

W terminie 29 lipiec - 4 sierpień organizujemy "maxi miniówe"

Organizujemy to za duże słowo, planujemy po prostu spontaniczny wyjazd urlopowy i zbieramy chętnych ;)

miejsce: Rychlebske stezky http://www.rychlebskiesciezki.pl/pl/

nocleg: http://www.rychlebskiesciezki.pl/pl/nocleg-u-stezek lub ewentualnie we własnym zakresie np. tu http://www.hotelcernavoda.cz/

 

Z noclegiem sprawa wygląda następująco, mamy jeszcze wolne 2-3 miejsca noclegowe u stezek a jeżeli będzie więcej chętnych to niestety będą musieli ogarnąć nocleg we własnym zakresie ale z tym nie ma problemu bo baza noclegowa jest tam całkiem spora ;)

Jeżeli chodzi o wyżywienie to mamy w ekipie "zawodowego" kucharza który będzie nam gotował dla ludzi z noclegiem u stezek (śniadania-obiady-kolacje) jak i na ognisku co wieczornym dla wszystkich ;)

więcej info na pw lub w tym wątku ;)

 

pozdro ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termin jest sztywny jak... nie powiem co ;) . Cała ekipa która teraz jedzie jest podzielona na 2 grupy ( rowerowa i bez rowerów) .

Rowerowa będzie objeżdżać rychlebskie traski + może bike park kouty ;) a ekipa nie rowerowa będzie pieszo przemierzać pobliskie szlaki ;)

a co wieczór wspólne ognisko i degustacja czeskich napojów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh...

szkoda że tak późno ta informacja, jak już urlopy rozdysponowane i zaplanowane..

Obawiam się, że będę mógł na cokolwiek sie wybrać dopiero w drugiej połowie września najwcześniej, jak nie w październiku..

Może czas zacząć mysleć o jakiejś jesiennej miniówie już?

Hallloooo... Pilon, żyjesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Miśki, dość marmolenia, trzeba się zebrać bo potem mam maturę i koniec z gotowaniem dla Was do końca roku szkolnego :):starwars:

A zatem - proponuje wam termin 27.08-01.09 na 3-4 dni i lokalizacje: Singletrek pod Smrekiem.  :thumbsup: 

Jako że w tym roku nie miałem okazji się z wami spotkać (tylko Dawida widziałem jak się po Lubinie burał jak byłem u lubej :wub: ) to trzeba sie zgarnąć i wszystko przygotować i ogarnąć. 

 

Zatem: Zgłaszajcie się miśki kto może a kto nie może jechać, kto się pisze a kto nie. Obecnie szukam bazy noclegowej ale przynajmniej wstępna liczba osób mi pomoże  :ninja:

 

Mam nadzieje że do zobaczenia Miśki.  :thanks:

 

Czekam 2 dni i jak mi się pozgłaszacie to tworze osobny temat gdzie zamieszczę resztę szczegółów (listę obecności, wpłaty wypłaty i liczbę zlikwidowanych gnomów) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - rozumiem, ze do napisania tego postu sklonila Cie trauma po widzeniu z Dawidem Z Kopalni? ;)  nie martw sie, mam podobnie tylko z racji przyzwyczajenia trzyma mnie maks 3 dni i szczesliwie pozniej juz moge rozewrzec szczeki i zaczac przyjmowac plyny i pokarm ;P

 

Co do bazy noclegowej to polece Ci pensjonat Wysoka w Swieradowie ul, Sudecka 23 - bylismy z rzeczonym Gornikiem pod koniec maja i jest naprawde przyzwoicie - bardzo blisko tak na single jak i na zielony na Stog Izerski, jedzenie bdb, lozka skrzypiace ale za to bez ogranicznikow czyli dlugasy nie maja problemu z nogami.

Jesli chodzi o mnie to w srodku tygodnia nie mam szans sie wyrwac wiec z racji obowiazkow odpadam za to calkiem mozliwe, ze 25 dwa Ibisy pojawia sie na szlaku wiec badz czujny i do zobaczenia :)

 

Pozdrawiam

Michal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...