Skocz do zawartości

[Miniówa dolnośląska] Wiosna 2013 - rozważania i propozycje


pilon

Rekomendowane odpowiedzi

Po co płacić za jedzenie w cenie noclegu, skoro świetnie gotują Pilon & Jurek! Sami się lepiej obsłużymy a i Evolec głodny nie będzie chodził;)

*Opcja "Hubertus" - wychodzi Ci za nocleg ok 35zł, obiadokolacja ok 15zł i śniadanie ok 5-10zł i masz wszystko na gotowo ;)

*Opcja "Wichrowe Wzgórze" - koszt samego noclegu to 60zł, po negocjacji zapewne zejdą do 55-50zł... ;) + jedzenie we własnym zakresie (czas i dodatkowe koszty...)

 

Pamiętajcie że to jest tylko propozycja ;) jeżeli ogół lub Pilon zdecyduje inaczej to tak będzie ;)

 

Pamiętajcie tylko o jednym, w kwietniu na Śnieżniku może być jeszcze śnieg! a jak jeździ się w śniegu pamiętamy z zeszłorocznej, wiosennej miniówki;) Może lepiej wybrać się w niższe górki na początek?

 

W grudniu byłem na śnieżniku 2 rok z rzędu i pomimo sporej ilości śniegu zlot wypalił na 10 !!! więc myślę że w kwietniu a raczej maju również będzie ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evolec głodny nie będzie chodził;) Przecież on zawsze je półtorej porcji!! :D

już nie dramatyzujcie że tyle jem;P czasem 1,5porcji czasem 2 a bywa że i 3 ale nie jem sniadań;) bo się ciężko z pełnym brzusiem podróżuje:) i daj te foty ciulu!!

Gdzie byśmy nie byli(pomijam dalekie zagramanice) wypad z lux ekipą zawsze jest kozacki :) w tym roku obiecuję już nie będę tak podjeżdżał, z racji tego iż jestem stary zmieniam styl na podprowadacza:D i ew zjeżdżacza:-) szybkość zjazdu zależeć będzie od tego jak bardzo mnie nakarmicie (Pilon do pary z Jurkiem) bo wszelkie bary, restauracje raczej nie podołają ;) do zoba gdzie by to nie było.

ps: w tamtym roku jakoś jak byliśmy na Śnieżniq przed majem nie było dramatu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - o tempo sie nie martw, wolniejszy ode mnie nie bedziesz bo musialbys zapomniec roweru a i na piechote pewnie bylbys szybszy. Dziewczyny i chlopaki ladnie czekaja, w razie czego mamy do siebie numer tel gdyby sie ktos haniebnie pogubil - te kwestie zostaly juz przerobione i funkcjonuja jak nalezy.

 

Pozdrawiam

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no co wy, przecież nikt się w Czechach wam nie zgubił... (a potem nie musiał obracać kierownicy żeby przez skały się przeciskać...) :whistling:

Ale z tempem nie ma problemu, najwyżej Szoppersowi się powie że piwo izotonik masz w plecaku to jeszcze do domu sam Cię pociągnie :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no co wy, przecież nikt się w Czechach wam nie zgubił... (a potem nie musiał obracać kierownicy żeby przez skały się przeciskać...) :whistling:

Ale z tempem nie ma problemu, najwyżej Szoppersowi się powie że piwo izotonik masz w plecaku to jeszcze do domu sam Cię pociągnie :laugh:

 

Dziwne pomoowienia.. zebym kogos ciagal do domu za to ze ma izotonik.. pffff :D sie okaze czy bedzie warta skoorka na wyprawke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...