Skocz do zawartości

[Kierownica] KCNC vs Syntace


kontooo2

Rekomendowane odpowiedzi

Kiera SC Bone 25,4 jest bardzo miękka pode mną (62kg) i w pierwszych chwilach myślałem, że pęknie na pół ;) Na relatywnie tanie odchudzenie roweru jest okey. Porównanie do Syntace jest co najmniej dziwne. To dwie różne polityki produkcji, inne założenia, ceny, wytrzymałość, sztywność, gwarancja... Płacisz, ale wiesz za co. Bez wahania Syntace jeśli tylko środki na to pozwalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie ma wzmocnień pod rogi, więc jeżeli planujesz ich używać weź EC70.

 

Jeżeli nie planujesz to będzie świetny zakup.

 

E: Jeżeli chodzi o porównanie do Synace to równorzędny produkt w sensie jakości i renomy. Dają krótszą gwarancję, ale po cholerę komuś 10 lat skoro po trzech i tak zmienisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syntace jest na allegro za 205 zł KIEROWNICA SYNTACE DURAFLITE 25,4mm / 600mm (2953757971) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ojj ciężko mi sie zdecydować :( Jeszcze z zadnym elementem w rowerze nie miałem takiego dylematu. Może to sie ma do tego ze kierownica jednak jest ważna.

EC70 nie widac pod 25.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem bo nie mam takiej wagi ale ściągnąłem fabryczną kierownice scott scale 40 z roku 2009 i ona jest stalowa... :). Musze ich opierniczyć bo mi paragonu nie dali, chociaz moze na te 10 lat gwarancji to wezmę fakturę bo paragon po roku będzie biały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...