Skocz do zawartości

[do 2500] mtb 19cali


gehuzz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

Trochę już się naczytałem na forum o rowerach w tych cenach, ale niestety obudziłem się trochę zbyt późno i większość rowerów, które po długim researchu wybrałem zostały wyprzedane. Mam 178cm, 83kg wagi, więc myślę, że rama 19 cali powinna być akurat. Wcześniej jeździłem na 20calowej Meridzie Matts SUB 5-V BLUE (kupionej jeszcze kiedy nie byłem kompletnie świadom odnośnie osprzętu itd.), ale zakup uważam za udany, do teraz rower dobrze służy:D

 

Poszukuję roweru typowo, żeby jeździć po lasach, górkach, pagórkach, w deszczu, po błocie itd. czasem gdzieś szosą dojechać, skoczyć z krawężnika itd. i może też w przyszłości jakieś amatorskie maratony w Wielkopolsce:)

 

Lista kandydatów:

 

1. Author Traction 2011 - Rower TRACTION 2011 AUTHOR - Cyklotur - już miałem praktycznie zamówionego na ramie 19 cali, ale okazało się, że ktoś mnie ubiegł przed świętami..;/

2. Unibike Flite - dużo osób o nim wspominało, ale aktualnie dorwanie 19calowego graniczy z cudem..

3. Scott Aspect 20 - Aspect 20 - SCOTT Sports jako, że jest zima to w sklepie mogę dać za niego 2550zł

4. GT Zaskar Sport 2011 - GT Zaskar Sport : Rowery : Katalog Rowerowy bikeKatalog.pl - przypadkiem chodząc po Poznaniu natknąłem się na mały sklepik rowerowy (może z 6 rowerów było na stanie) w tym właśnie GT w moim rozmiarze, jakby czekał na mnie.. :)

5. Merida Matts TFS 300D - Rower górski Merida Matts TFS 300-D 2012 | MTB | Sklep Rowerzysta.pl rowery - w sumie tak z sentymentu..

 

Author i Unibike odpadają, Merida raczej też.. Najbardziej jestem skory do kupna GT, ale w sumie nigdzie nie mogę znaleźć żadnej opinii o tym rowerze.. Jakieś porady który wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh i znowu mi się rozszerza wybór.. ;)

Ogólnie jakoś jestem zwolennikiem nowych rowerów niż używek, ale te co podaliście widzę, że są prawie w ogóle nieużywane..więc chyba lepiej warto nad tym się zastanowić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...