Skocz do zawartości

[forumowe ciuchy] Edycja letnia


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za pochlebne opinie i sugestię :)

 

Wrzuciłem projekt z ciemniejszymi kolorami i poprawkami podanymi w temacie. Jednak wolę wersję z białym, odnośnie "ptaszków" bez też może być ;)

 

(później poproszę Moderatora, żeby posprzątał wątek z moich projektów i zostawię finalne wersje tylko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi również podobają się projekty kolegi 13k2 oraz siimon, może jeszcze coś więcej z tym plastrem miodu na koszulce pokombinować, ten biały pasek po bokach np. w plaster zrobić i już nie byłby go tylko zwykły biały :) sugestie przemkovonleżajsk zastosować, niech to będzie wspólny projekt zrobiony rękami projektanta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13k2 A ja właśnie wcześniej pisałem o czymś pośrednim pomiędzy V2 a V3, czyli zostawić białe boki koszulki i spodenek ale zrobić to przejście z wersji V3 na tych bokach tylko w kolorze czarnym tak jak na spodenkach V2.

Bo ogólnie wersja V3 jak dla mnie za ciemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem poprawione projekty, z białymi paskami i innymi poprawkami. Na razie wersja ostateczna, chociaż cały czas jestem otwarty na wszelkie pomysły i propozycje.

 

Dziękuję wszystkim za pozytywną ocenę projektów i uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryla, celowo, pojawiły się głosy, że bez nich jest lepiej. Ale zaznaczyłem, że projekty można połączyć i jak większość będzie chciała strzałki na projekcie v.11 może być ze strzałkami. :D

 

 

Czemu na sile staracie sie wkomponowac motyw zebatki?

Wyglada to troche tandetnie, imo.

Pewnie dlatego, że motyw zębatki jest w logo forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MokryxD Gdzie ty widzisz fr.org w tym projekcie? Ja widzę samo FR co jest symbolem tego forum. Wydaje mi się, że 13k2 zdaje sobie sprawę z tego, iż nie jesteśmy w posiadaniu domeny fr.org.

Moja opinia na temat tego projektu: bardzo się podoba, ale te kropki przejścia pomiędzy koszulką a spodenkami na boku zrobił bym jednak czarne, o wiele lepiej by wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryla, celowo, pojawiły się głosy, że bez nich jest lepiej. Ale zaznaczyłem, że projekty można połączyć i jak większość będzie chciała strzałki na projekcie v.11 może być ze strzałkami.

 

Ok, to mi się bardziej podoba ze strzałkami :D Chociaż teraz to już nie wiem czy 10 czy 11 jest lepsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem po co 13k2 dałeś znaczki FR.org

Nie ma znaczka FR.org, tylko znaczek FR, który nie sugeruje odniesienia do nieistniejącej domeny fr.org, tylko skrót nazwy Forum Rowerowe, który jest dość powszechnie używany na forum.

 

 

Moja opinia na temat tego projektu: bardzo się podoba, ale te kropki przejścia pomiędzy koszulką a spodenkami na boku zrobił bym jednak czarne, o wiele lepiej by wyglądało.

Masz rację z czarnym chyba rzeczywiście lepiej wygląda :D

 

FR-koszulka-12.jpg

 

FR-spodenki-12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...