Skocz do zawartości

[forumowe ciuchy] Edycja letnia


Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo jestem zainteresowany kompletem. Gdyby pojawiła się bluza to też. Z miłą chęcią widziałbym długie spodnie, ale zainteresowanie chyba średnie.

 

Gratisowa koszulka dla organizatora to dobry pomysł

 

Proponuję obdarować całym kompletem. Na realizację projektu trzeba jednak trochę wolnego czasu poświęcić, a dołożenie do kompletu 5-10 PLN to nie majątek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo jestem zainteresowany kompletem. Gdyby pojawiła się bluza to też. Z miłą chęcią widziałbym długie spodnie, ale zainteresowanie chyba średnie.

 

 

 

Proponuję obdarować całym kompletem. Na realizację projektu trzeba jednak trochę wolnego czasu poświęcić, a dołożenie do kompletu 5-10 PLN to nie majątek...

 

Dobrze gadasz :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co nas interesuje :

 

Koszulka z krótkim - 60 zł

Spodenki na szelkach - 80 zł

Nogawki - 40 zł

Rękawki - 30 zł

Koszulka z długim - 80 zł

 

Wysłałem maila o rozmirówkę jak tylko ja dostanę poproszę Moda o podlinkowanie w 1 poście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy jak było planowane. Koszulka z krótkim, spodenki na szelkach i może bluzę jak będzie więcej osób chętnych.

Jak każdy sobie wymyśli, a może rękawki, a może nogawki. To nigdy nie złożymy zamówienia, bo do marca Bigos będzie pisał zapytanie ile to, jak ze wzorem, jak z rozmiarem.

A jak z projektem taki jak zeszłoroczny, czy będzie konkurs na nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że jest rozmiarówka, ale po co na tym etapie się takimi duperelami zajmować? Rozmiar się wybierze na etapie zamówień.

 

Teraz trzeba ogłosić konkurs na nowy projekt (dobrze dać stary, może graficy coś z niego wyciągną), a następnie zrobić listę chętnych (wtedy podać rozmiar).

 

Czekam na cały komplet :) naprawdę polecam zeszłoroczne ciuchy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...