Skocz do zawartości

[buty spd] kielce i okolice


seraph

Rekomendowane odpowiedzi

Masz Exustary 44?

Dzisiaj przymierzałem Shimano i 45 pasuję idealnie - jak na mnie szyte ale cena trochę zastanawia. Po długości wkładki Exustar 44 odpowiada Shimano 45 tak wyczytałem (28,5 cm), więc powiedz tylko czy Shimano 45 na Ciebie pasują? :thumbsup:

Lake też mierzyłem i 45 spoko, ale mogłyby być bardziej dopasowane.

A jak Ci się sprawują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w suporcie, mierzyłem Shimano, a w końcu po tym jak nawet moja dziewczyna dała się zagadać kupiłem Louis Garneau Trail X-GRIP i pedały Sh 520-stki...

 

Trzeba przyznać, że dejtrejder miał rację co do twardości podeszwy w Sh i LG. Do tego te drugie znacznie lepiej mi leżały i jak na razie jestem zadowolony nie mogąc się doczekać chrztu bojowego.

 

Szkoda tylko, że śnieg jakoś nie śpieszy się ze znikaniem, ale byle do wiosny :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kielcach bucianego eldorado spd to nie ma, ale cieszyć się z tego trzeba co jest. Jest jeszcze nowy sklep na Warszawskiej - niedaleko dawnego hotelu kierowcy, jakieś 500 m w kierunku centrum, w zeszłym roku nazwozili trochę towaru, może tam coś znajdziesz, an Plantach też mieli kilka par nie tylko Scotta. Ja szukam Monte MTB - na allegro chodzą coś kolo 380. może ktoś wie gdzie można taniej wyrwać ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki a Ty z tego co pamiętam masz MET to gdzie kupowałeś?

 

Wpadł mi fajny model w oko MET Forte i chciałbym przymierzyć gdzieś.Jak by co to Giro Indicator biały 2 razy użyty raczej na sprzedaż.

 

A wiecie coś na temat sklepu Olimpijczyk na Warszawskiej u góry? Ciekawi mnie co tam mają bo jest to sklep niby związany z Velo a tam z tego co pamietam MET mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie coś na temat sklepu Olimpijczyk na Warszawskiej u góry? Ciekawi mnie co tam mają bo jest to sklep niby związany z Velo a tam z tego co pamietam MET mają

Pamiętasz, że mają MET, a nie pamiętasz, co tam mają ! - ... mają rowery (różne), mają części do rowerów, kaski MET i nie tylko, buty, wybiórczo odzież, akcesoria - fajna obsługa, można coś dla siebie znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym i następnym tygodniu mają zaplanowane dostawy(byłem, pytałem) - sprzęt rowerowy, (servis narciowy jeszcze jest ;) ) akcesoria, z butów raczej wychodzą, kaski na stojakach są, parę ciuchów wisi, rowerów również nie brakuje. Konkrety w przyszłym tygodniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...