Skocz do zawartości

[Wypadki, kolizje, madaty, odszkodowania, itp] Pomoc prawnika


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś z Was potrzebował pomocy prawnika w sprawach związanych z jazdą na rowerze, to chętnie pomogę. Nieodpłatnie.

 

Jestem prawnikiem (nie hobbystą lecz zawodowym) więc jestem w stanie pomóc w wielu sprawach. Wiem, że w wielu wypadkach nieznajomość prawa powoduje, że osoby nie są w stanie dowieść swoich racji i dochodzić swoich praw. Wiem, że dostęp do prawnika często jest ograniczony ze względu na brak środków.

 

Lubię rower i sam jeżdżę więc przyjaźnie traktuję innych rowerzystów. No, może nie tych, których spotykam bez oświetlenia po zmierzchu

 

Napisano na forum:

"Tylko dobry prawnik moooże Cię z tego wyciągnie, jeśli uzna, że mu się to opłaci"

"Ale pomyśl ile weźmie taki dobry prawnik a kolega tekzas napisał że nie ma kasy............???"

 

 

Sympatia wobec rowerzystów, łapanie się za głowę podczas czytania postów dot. problemów z prawem na forach rowerowych sprawia, że korona mi nie spadnie z prawniczej głowy kiedy zrobię coś dobrego i pożytecznego.

 

Może ktoś powie, że skoro nieodpłatnie to nie jest to dobry prawnik, ale spróbować zawsze można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...