Skocz do zawartości

Cube Exclusive Club


jarus220

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Bartek :) Ja i tak złe pytanie zadałem bo zupełnie mi o to nie chodziło :D

Chcialem sie zapytać o koszta tej ramki , a napisałem ,,waży" , bo pisząc mialem przed oczami także post Nawrotka

Mój cube na razie waży grubo ponad 12 kilo.
i pomyliłem słowa ;)

 

Ale i tak ramka superaśna z niezłą wagą !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kula ;) Za ramkę zapłaciłem dokładnie 900 zł. Na allegro są modele na 2007 r. za 1200 zł, tylko różnią się nazwą i nieco innym malowaniem (niewiem dlaczego ją zmienili, w moim mniemaniu reaction race brzmi lepiej niż reaction pro).

Minusem tej ramki są te kolorowe laserowo nanoszone napisy, schodzą :D Natomiast białe się trzymają, nic nie odchodzi :D

 

Zwróćcie uwagę na ten element:

cube1ij6.jpg

 

Jeszcze nie widziałem tak pięknie wykonanej ramki w tym miejscu :)

 

A macie jeszcze parę fot:

 

th_61480_IMG_2538_122_1101lo.jpgth_61492_IMG_2539_122_1188lo.jpgth_61500_IMG_2540_122_547lo.jpgth_61514_IMG_2541_122_627lo.jpg

 

Poszukajcie sobie trochę o starszych modelach Cuba, np. Elite Team, Pro Elite bądź Elite classic, to są wyszukane i piękne ramy.

 

Ps. RavoXC Twoja ramka jest chyba lakierowana, ile waży ?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta "maszyneria" dziadka z pewnością pożyje dłużej niż mój Cube <_<

 

pzdr

Nizły Cube Ci wyszedł ale ja mam pytanko odnośnie tej maszyneri. Wygląda jak Wigry 3 (składak, na dole widać zamek) ale ma też górną rórę. To on był jakoś spawany czy też to jakiś ewenwment.

ps Sorki, że w temacie o Cube pytam się o Wigrusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztyca FSA SLK Carbon Sb-0 {bez seatbacku} 31.6/350mm, waży ok 240g.

Mostek Zoom 100mm/25.4 7* 140g http://www.allegro.pl/item298936556_mostek...zarny_140g.html

Sztyce kupiłem nową na allegro u Xtra bike, siodło używkę {w końcu rzadko spotykane jest}.

Chciałem kiedyś zmienic mostek na Carbonowy PZ Racing, ale do ramy za 430zł nie dam mostka za 220 :):P.

Kółka się szykują, jeszcze tylko tydzień czekania. Przednie bedzie na słoneczko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Dodgers, to się pozmieniało biku widzę :P Komplet Avida i fajny kokpit bolpighta. To kiera i mostek 31.8 wyglądają bardziej rasowo niż moje Zoomowskie 25.4

Rogi Edge? Chciałbym je sobie kupić :P Opowiedz o ścieralności ich bo widzę ryski :P Rogi Wcs to kaszana i niechciałbym znowu kiepskich rogów kupić.

Sztyca Smica i SKN? Pompka Rookie XXL też mi znana jest {była} fajnie się komponuje :)

I podobnie jak u mnie z tyłu slick siedzi widzę :D

Xcr nawet nieźle się prezentuje ale ładniej wyglądałby tu amor z srebrnymi goleniami. :) Pozdro. :sweat:

Heh, podpatrzyłeś kilka rzeczy :D

 

To coś co tak polewnie na mostku jest zamontowane to Sigma Micro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 4 lat marzę, aby stać się posiadaczem CUBE :P

... niedługo prawdopodobnie dołączę do temu klubu :)

... bo moja poczciwa Merida się połamała :)

Zastanawiam się czy 20 cy 22 cale, ale skłania się ku tej drugiej...

 

Najprawdopodobniej będzie to CUBE LTD SL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyweighty hmm... straciłem je :P Zrobiła mi się z nich szosowa oponka, poza tym szmaty na nich łapałem. A nie będę jeździł na 4 barach przy 58 kg wagi. Sam wiesz jakie w naszych okolicach są kamole w lasach. Ale nie powiem, na początku były fajne :woot: Teraz zainwestowałem w larsenki, w ręce wyglądają porządniej. Koła dzisiaj przyszły ale nikt ich nie odebrał, i jutro będą. A hamulce w sobotę priorytetem poszły, więc też jutro powinny być. Tarcze mam 160 mm Deore, kupione za 10zł ;). Wagowo wyszło mi 11,5kg. Na tarczach nie jest źle, na wakacje dostanę amora foxa 80mm 1517gram, więc pół kilo zrzucę. Z czasem osprzęt z LX na XTR będę wymieniać, ale na razie muszę spłacić pożyczkę 1200 zł :D Z racji mojego wieku i dochodów muszę mikro raty po 100zł oddawać :P Potem wezmę znowu kasę to zakupie korbę przerzutkę przód i tył XTR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo, wiem jakie lasy i tereny okalające Wałbrzych/Świebodzice/Świdnicę są :woot: Czyli Flyweighty - nietrafiony zakup? Dziwne że wybrałeś kolejne oponki o opinii średnich, ja bym zainwestował w coś innego. Do mnie oczywiście szprychy i piasta nie przyszły bo i po co :P . Racing ralf 2008 nie może doczekać się swojej współpracy z podobną bieżnikiem Kendą. Zresztą co ja tam będę gadał o wyjściu na rower, choroba mnie bierze jak patrzę na rowerek, inwestuję w niego pieniądze a sam jestem chory i ruszyć d u p y, z domu nie mogę. Już gorzej niż niedzielny biker, robi się powoli ze mnie co dwutygodniowy biker. Ale poczekajmy na sprzyjające warunki. Swoją drogą dziwię się jak możesz w takich warunkach jakie teraz panują nadwyczajniej sobie śmigać na biku ;) Zimno, wiatr wieje - i gdzie tu przyjemność. Jazda na Cubie ma Mi sprawiać frajdę a nie udrękę, dlatego wynagradzam rowerkowi trudy stania jak posąg, małymi fantami :D heh. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...