Skocz do zawartości
  • 0

Santa Cruz Nomad carbon (2012)


mrkura

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego "nie śledzę" swojego wątku, chyba jakiś błąd się wkradł, nawet nie wiedziałem,że tu ktoś coś napisał.

A więc po kolei:

Korki w kierownicy już są, jak również linki do przerzutek itd. Zrobiłem nawet już krótkiego tripa w okolice Stożka :) - rower jeździ bardzo sprawnie, szkoda tylko że warunki nie pozwoliły na maxa wykorzystać możliwości zawieszenia.

100_2184.JPG

100_2185.JPG

100_2187.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety świnka z pieniędzmi na rower w tym roku się skończyła :(. Jedno co tylko na pewno kupię to siodło (bo te aktualne to masakra) i hamulce, a co do korby - no cóż, też wolałbym czarną, ale . . . XT daje radę. Większe zmiany jak napęd itd, dopiero za rok jak "świnka" znowu przytyje :D. W planach jest też amor w Kashimie na przód i kilka jeszcze stylistycznych i technicznych smaczków.

Ale najważniejsze to jeździć, a jeździ lepiej niż wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
W planach jest też amor w Kashimie na przód

Myślisz,że w Kaszimie będzie lepiej pracował? Jakoś powątpiewam- przynajmniej w tłumikach nie zauważyłem znaczącej różnicy.

Aaa, już wiem co chciałem od początku napisać....

 

Zajefajna maszyna.

 

A tak bajdełej- tłumik to wersja CTD? Masz porównanie ze "zwykłymi" tłumikami typu RP23? Działa to lepiej ,czy tylko marketing?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz,że w Kaszimie będzie lepiej pracował? Jakoś powątpiewam- przynajmniej w tłumikach nie zauważyłem znaczącej różnicy.

Aaa, już wiem co chciałem od początku napisać....

 

Zajefajna maszyna.

 

A tak bajdełej- tłumik to wersja CTD? Masz porównanie ze "zwykłymi" tłumikami typu RP23? Działa to lepiej ,czy tylko marketing?

 

Jeśli chodzi o Kashimę, był to skrót myślowy - myślę nad zwiększeniem skoku lub przejdę na powietrze z przodu. jednak to dopiero po sezonie jak rozeznam jak rower się sprawuje i czy warto taki zabieg robić. A poza tym na pewno będzie ładnie wyglądał :D .

 

Tu wsadzony jest tłumik CTD - ale nie mam porównania z RP23. Ale jeśli chodzi o obsługę i pracę, jak na razie jestem bardzo zadowolony. Widać, że rama jest bardzo uzależniona od charakterystyki dampera, od sztywniaka © pracującego małym zakresem skoku, po ustawienie (d), czyli wszystko pływa :)

 

@ mihalp90

http://www.rowerowy.com/akcesoria/blotnik/mucky_nutz_bender_fender

 

dobry wynalazek - polecam :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę pojeździłem troszkę wycieczkowo po Jurze - system CTD świetnie się sprawdza, jedyny minus jest taki, że trzeba pamiętać o przełączaniu poszczególnych trybów.

Wczoraj pośmigałem na lokalnych "hopkach" w lesie Murckowskim - ten rower to poezja !! Jest świetnie wyważony i nawet dalsze loty z większych hopek są stabilne i bezpieczne.

http://www.youtube.com/watch?v=DQPLQbJpbrk

 

http://www.youtube.com/watch?v=0tBewycpnhs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerka nie na kierownicy tylko na kasku (druga część filmu). Barton ma GP2 na szelkach (pierwsza cześć filmu). Na kierownicy kamera nie ma racji bytu w terenie.

Co do warunków na Murckach, to wczoraj były idealne, ale temperatura -2st. Dzisiaj pewnie będzie trochę błota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...