Skocz do zawartości

[Koła]Mavic crossride 29


piterd3

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie miał ktoś do czynienia z kołami Mavic crossride .W moim sklepie mi je zaoferowali za 1000 zł ale widzę że przez internet mogę zaoszczędzić na nich 200 zł.Podobno mają wytrzymać moją wagę 100 kg (po zimie).Na wadze samych kół mi nie zależy za bardzo ale jeśli polecili byście jakiś inny zestaw do 1000 zł to rozważę te propozycje .Koła nie będą po za moją wagą w jakiś inny sposób dobijane raz na jakiś czas maraton ale ze względu na rejon w którym mieszkam nie będzie on jakiś wymagający .

Dziękuję za opinie i podpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Crossride, ale 26" to ja osobiscie i zapewne wiele innych osob moge je polecić z czystym sumieniem. Na swoich przejeździłem ponad 7k kilometrów, ok 60% w terenie, ciężkim terenie(Góry Sowie)i wielu maratonach. Nie oszczędzałem ich nic a nic i po oddaniu do serwisu okazało się że są w idealnym stanie :) a też waże swoje lekko ponad 100 ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu bębenek? A to wymyślili, w kołach CR 26" (2008) mam stalowy. Aluminiowy, w obliczu kaset 11-36 to lekka porażka, zastosowanie kasety np. Deore po roznitowaniu może doprowadzić do szybszego zużycia...

Ale do zużycie czego? Materiału bębenka? Bo brzmi zagadkowo.:) Chodzi o to legendarne nacinanie bębęnka które czyni go bezużytecznym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nacinanie bębenka i związanej z tym trudności w zdejmowaniu kaset jeszcze mógł bym jakoś przeżyć, ale obracanie się małych koronek w okół własnej osi już nie bardzo... Dotyczy to wszystkich kaset prócz XX i innych monolitów. Kiedyś trzeba spojrzeć prawdzie w oczy ... Nie wszystko co lekki przeznaczone jest dla ludzi powyżej 70 kg a co dopiero 100kg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...