Skocz do zawartości

[ do 2000 ] Rower MTB do 2000zł


dogmanet

Rekomendowane odpowiedzi

@dogmanet

 

jesli masz chec jezdzic wiecej niz po bulki to polece

http://www.artex-row...2012-p-701.html

 

poczatkowo moze byc ciezko ale pozniej bedzie z gorki. amor ugina sie ladnie ale mocno odbija co moze byc poczatkowo problemem.

 

moja siostra majaca jeden metr i mniej niz siedemdziesiat centow wzrostu (masa ok 50kg) (ujezdzajaca bydle 19 cali) sie mnie pytala "co to za rower, ze sie zmeczyc nie mozna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geometria tego Scotta odpowiada Tobie?Przymierzałaś się?

Rama m chyba za duża?No zależy od długości nóg.

Osprzęt tego Scotta całkiem niezły za tę cenę.

 

 

Też się obawiam czy nie będzie za duży, właśnie musiałabym się przymierzyć, ale jak patrzę na wymiary powinna mi pasować.

 

@demek

 

dzięki, tylko mam trochę oporów przed 29'... różne opinie, a mi zależy na tym żeby rower był zwrotny, choć ten z tego co wyczytałam ma chyba dość krótką ramę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama to podstawa.Niedobrana rama potrafi tak wk....ć,jak uwierające buty.Osprzęt można z czasem wymienić na inny.

 

Byłam dziś przymierzyć się do ramy, idealnie mi przypasowała ... mój problem został więc już rozwiązany...opuścili jeszcze pare dyszek, więc wyszło całkiem nieźle... rower już domu..na razie siedze i podziwiam ;)...jutro pierwszy trip :D

 

Dzięki wszystkim ogromnie za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki rower kupiłeś?

Dodaj do garażu.

 

Scott Aspect 35 z 2010

 

Pierwsza jazda zaliczona. O dziwo amor spisał sie całkiem znośnie, przerzutki chodzą płynnie, wrazenia póki co jak najbardziej na plus.... jedynie nie jestem pewna co do hamulców...to moje pierwsze hydrauliki... mam wrazenie, że powinnyszybciej i mocniej hamować.... czy to może być kwestia regulacji...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...