Skocz do zawartości

[Sosnowiec] Pobudka,Sosnowiec sie budzi ze snu. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja jeżdżę na rowerku z Sosnowca do Katowic koło stawików, a potem przez Szopienice tak jak tramwaj 15:)

 

Ja najbardziej lubię jeździć z Katowic ulicą Katowicką i Le Ronda do Dąbrówki Małej, dalej ul. Pod Młynem na Borki a z Borek terenowo na ulicę Kresową i dalej można wg potrzeb: w lewo w kierunku Egzotarium lub prosto do ul. Sobieskiego (tam gdzie jedzie tramwaj). Polecam

 

Borki były ostatnio rozkopane, ale już kończą i ponoć jest już przejezdnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mozemy sie z centrum zgadac. No wlasnie Egzotarium, o to mi chodzi:P Stawiki...domyslam sie ze chyba tam przejezdzalem raz jak sie pomylilem, ale ulica lepsza, bo nie raz po ciemku sie jezdzi takze odpada. No wlasnie musze przez te szopienice jakos ogarnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szanowni rowerzyści-kolarze ja jestem z okolic Wolbromia ale pojeździłbym z wami, jest jakaś szansa? Mogę podbić pod np. Sławków a dalej to już z wami.

Na czym jeździsz. Ja razem z kumplem często jeździmy po Sławkowie, Bukownie Trzebini, Jaworznie można się kiedyś zgadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym jeździsz. Ja razem z kumplem często jeździmy po Sławkowie, Bukownie Trzebini, Jaworznie można się kiedyś zgadać.

O to super byłoby razem pośmigać. Szosówką jeżdżę a mam 20 lat. To się zgadamy jak coś co do terminu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba szosa będzie problemem, my wyznajmy politykę że na asfalt szkoda opon :(

 Nic nie będzie problemem ;) Zamiast szosy wezmę górala i problem znika. Ale ciekawa polityka.... jak wy palicie gumę na szosie to się ona zużywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, rowery ogarniają, a strój to zależnie od nastroju na sportowo albo na rowerowo zależy od pogody itp, ostatnio częściej jeżdżę w rowerowych większy lans na wsi:)



A wiek spokojnie wiek o niczym nie świadczy 30+ i też można się uśmiać co nie miara, nasza ekipa trochę się posypała ale jak już do czegoś dojdzie to beka cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, rowery ogarniają, a strój to zależnie od nastroju na sportowo albo na rowerowo zależy od pogody itp, ostatnio częściej jeżdżę w rowerowych większy lans na wsi:)

 

A wiek spokojnie wiek o niczym nie świadczy 30+ i też można się uśmiać co nie miara, nasza ekipa trochę się posypała ale jak już do czegoś dojdzie to beka cały czas

Hehe znam to ;) Też wolę w stroju jeździć bo się zwraca uwagę na pieszych :)

Co do wieku to jasne że tak, masz rację, wiek o niczym nie świadczy ani płeć :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśi wiek wam nie przeszkadza to się piszę,śmigam prawie codziennie  start z niwki oczywiście lasami ,dystans 20-40 km,rejon jaworzna,3 stawów,pogoria,imielin,chętnie poznam nowe warianty tras.swoje trasy gps publikuję na fb .pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśi wiek wam nie przeszkadza to się piszę,śmigam prawie codziennie  start z niwki oczywiście lasami ,dystans 20-40 km,rejon jaworzna,3 stawów,pogoria,imielin,chętnie poznam nowe warianty tras.swoje trasy gps publikuję na fb .pozdrawiam.

 

 

Mnie osobiście, absolutnie nie przeszkadza wiek :) Jedynie co to czasem pogoda ;) 

A dziewczyn z tych rejonów nie ma chętnych na rower?

PS. Tylko jak się pogoda poprawi to jedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśi wiek wam nie przeszkadza to się piszę,śmigam prawie codziennie  start z niwki oczywiście lasami ,dystans 20-40 km,rejon jaworzna,3 stawów,pogoria,imielin,chętnie poznam nowe warianty tras.swoje trasy gps publikuję na fb .pozdrawiam.

Można pokręcić ale 3 Krzyśków to chyba przesada hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej las i drogi rowerowe ....na szosach szaleńców nie brakuje a chciałbym jeszcze trochę pożyć,rozmawiałem nie dawno na trasie z gościem,i mówił że do krakowa mozna jechać lasami i polami,do Trzebini nie powinno być problemu.a jutro o ile deszcz nie będzie padał z kumplami wybieramy się na 3 stawy przez stawiki,Szopience...taka lajtowa bo oni nie śmigaja na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...