Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ludziska nie wiem jak z czytalnością nowych wątków na forum, a więc napiszę i tu. Szukam osoby/osób na trasę Warszawa - Konin. Dziś w nocy.

 

więcej informacji

 

 

Zastrzegam, że wymiataczem na szosie nie jestem i 30km/h nie pociągnę, ale przetrząść się z wiatrekiem na długiej trasce bym chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przetrząść się z wiatrekiem na długiej trasce bym chciał.

 

Z całym szacunkiem ale ten wiaterek to już chyba Ci przetrząsnął... główkę ;-)

Jak myślisz, ile czasu Ci zajmie ten dystans?

 

Pytanie do stałej grupy użytkowników; rowerujecie w weekend (najlepiej blisko - Bielan?) czy jajca malujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale ten wiaterek to już chyba Ci przetrząsnął... główkę ;-)

Jak myślisz, ile czasu Ci zajmie ten dystans?

 

Pytanie do stałej grupy użytkowników; rowerujecie w weekend (najlepiej blisko - Bielan?) czy jajca malujecie?

 

 

Nie rozumiem co masz do tego co napisałem - konkretna informacja dla konkretnej grupy ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami mistrzowie tu

 

Oczywiście, że ironia ale jeśli ktoś ją odbiera jako atak w kierunku swojej osoby, to powstają też mityczni miszczowie... Albo i ich przeciwnicy.

 

Drogi Adamie,

Przede wszystkim, zimno - o ile mogłabym się wybrać na taką wycieczkę to nie nocą i nie przy takiej temperaturze - stąd stwierdzam, że koledze chyba główkę już przewiało - bo to ekstremalne w tych okolicznościach, przynajmniej dla mnie :-)

 

Oczywiście możemy się pobawić w dobrego, złego i adwokata... Oby tylko nikt nie pomyślał, że masz jakiś roszczeniowy stosunek - OddajMiPodatek.

 

Proponuję wyluzować, nie się spinać - wtedy nie będzie "nic" do Waszego czy kogokolwiek posta, ani miszcza ciętej riposty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ironia ale jeśli ktoś ją odbiera jako atak w kierunku swojej osoby, to powstają też mityczni miszczowie... Albo i ich przeciwnicy.

 

Drogi Adamie,

Przede wszystkim, zimno - o ile mogłabym się wybrać na taką wycieczkę to nie nocą i nie przy takiej temperaturze - stąd stwierdzam, że koledze chyba główkę już przewiało - bo to ekstremalne w tych okolicznościach, przynajmniej dla mnie :-)

 

Oczywiście możemy się pobawić w dobrego, złego i adwokata... Oby tylko nikt nie pomyślał, że masz jakiś roszczeniowy stosunek - OddajMiPodatek.

 

Proponuję wyluzować, nie się spinać - wtedy nie będzie "nic" do Waszego czy kogokolwiek posta, ani miszcza ciętej riposty...

Ja się nie bawię w żadnego adwokata, ogólnikowo napisałem, bo parę takich przypadków tu widziałem, a nie każdy ma full wypas rower, szczególnie mtb, że 30 to leniwie, ja muszę się nieźle namachać na 30-35km/h (przełożenie 3x6), co innego ma ktoś na kolarzówce. ;) więc jeśli to odebrałaś jako spinanie się to wybacz. :D

A żeby już kompletnie nie spamować to ostatnio robilem traske w strone Bielan i już wiem gdzie zrobili sobie zsyp śniegu. :D

A na weekend planuje powtórkę, mam nadzieję, że pogoda się poprawi chociaż trochę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weekend planuje powtórkę

 

To daj cynka, się podłączę. Może jeszcze ktoś przyjedzie. Jaki zsyp?

 

P.S. Wybaczam, poznaj mą łaskawość ;-)

 

w kilka elementów

 

Co Ty, zwykłe kijki 100 - 300 zł i nic więcej ale trzeba wiedzieć, jakie kupić (żeby nie były trekkingowe) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie istotne jest kto i czym śmiga liczą się chęci,tempo zwykle dostosowane do najsłabszego albo dwie grupy silniejsza i słabsza więc nie martw się sprzętem zacznij go modyfikować w miarę możliwości finansowych i osiągniesz cel tak jak ja to zrobiłem przez całą zimę a w sezonie dołączę do załogi "G"

Brat z żoną śmigają Nordika więc podpowiedzą co i jakie zakupy zrobić i wtedy dam znać dopiero,obuwie jest również bardzo istotne

Edytowane przez venom2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj cynka, się podłączę. Może jeszcze ktoś przyjedzie. Jaki zsyp?

 

P.S. Wybaczam, poznaj mą łaskawość ;-)

Ok, zobaczę jak będzie w robocie, bo możliwe, że jak sobota to będę musiał trochę odespać po piątku. ;) zsyp śniegu na chodniku i ścieżce (jadąc od pragi prawą stronę), musiałem się przebijać jak i inni trawnikiem, bo ślady były. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie istotne jest kto i czym śmiga liczą się chęci,tempo zwykle dostosowane do najsłabszego albo dwie grupy silniejsza i słabsza więc nie martw się sprzętem zacznij go modyfikować w miarę możliwości finansowych i osiągniesz cel tak jak ja to zrobiłem przez całą zimę a w sezonie dołączę do załogi "G"

Brat z żoną śmigają Nordika więc podpowiedzą co i jakie zakupy zrobić i wtedy dam znać dopiero,obuwie jest również bardzo istotne

Też tak uważam. :) z kasą właśnie trochę na razie krucho, pod koniec miesiąca muszę oddać koło do centrowania i dźwignie hamulcową kupić po ostatniej glebie. I w planie buty spd i pedały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...