Skocz do zawartości

[1300-1500zł]do lasu i po szosie


zawoduwa

Rekomendowane odpowiedzi

witam. za niedługo będę kupywał nowy rower i nie wiem, który kupić. często odradzają mi Krossy ( hexagony ). one naprawdę są takie złe? myślałem również o kross level a2. jeździć będę po lesie i po szosie. mam 193 cm wzrostu więc zależy mi na dużej ramie. :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemóż to odradzają ci Hexagon'ów? Mam taką maszyną (dodatkowo siostra i szwagier też mają) i nie narzekam. Jeśli się jednak upierasz że nie może to być kross bo ludzie ci go odradzają to rozważ ofertę Unibike'a, Cube'a lub Kellys'a. Ostatnio mają fajne rowery w tej kwocie.

 

Jeśli przeważa szosa to cross,owy zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak wolałbym MTB. jednak częściej jeżdżę, bo lesie, a miałem teraz MTB (jeszcze komunijny) i bardzo przyjemnie mi się jeździło. no i można jeszcze zrobić jak mój kolega - wymienia opony. rowery 29' są za drogie i chyba niż poniżej 2000 zł nie da się kupić. szukałem ich, ale znalazłem tylko TEN mam niedaleko siebie rower Krossa i Sokół. przejdę się tam kiedyś i sprawdzę te krossowe, aczkolwiek bardziej bym wolał MTB.

 

dziękuje za odpowiedzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten amortyzator w a2 działa tak jakby chciał a nie mógł.

 

Ten jest fajny http://www.rowerzysta.pl/mtb/rower-gorski-kellys-quartz-red-2011.html

Pełny napęd alivio, amorek ciutke lepszy (xcr), ale niestety nie jest już dostępny, a jeszcze jakieś 2 tygodnie temu można było dorwać większe rozmiary, nieźle sie na niego rzucili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu ma być do 1500 czy jednak możesz wyłożyć 2000?

Osobiście uważam że 29er lepiej się prowadzi niż 26'' w dużym rozmiarze. Jeśli możesz dołożyć to na tego B2 będziesz musiał chyba poczekać bo to kolekcja 2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ale kupując nawet na raty lepiej określić ile chcesz/możesz wydać. Żeby nie było że ktoś cię namówił na rower 3x droższy niż początkowo deklarowna kwota. Więc wyznacz tą górną kwotę i niech to będzie już na mur-beton ani grosza więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie. Mam pytanie - http://skateshop.pl/product-pol-1152915978-Rower-DECADE-Blue-Orange.html czy to jest taki typowy rower marki rower i szkoda pieniędzy na niego czy dałoby się na początek pojeździć jako na ostrym kole? kolega ze szkoły ma ostre koło, przejechałem się parę razy i stwierdziłem, że to całkiem fajne.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...