Skocz do zawartości

[rowery OK/SS] Ciekawe, piękne, brzydkie, niezwykłe, zewsząd. Cz.2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Po co się oburzać. Przecież sztyca to tylko sztyca, kawałek metalu który ma wejść w ramę. A ten egzemplarz też nie jest z jakiejś limitowanej, kolekcjonerskiej edycji na ileśtam-lecie. Niczym się ta sztyca nie różni od zwyczajnej aero, poza znaczkiem Campagnolo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie przerabianie części, w ten sposób (nieodwracany), to idiotyzm.

Nie lepiej wypolerować, sprzedać i kupić coś w odpowiednim rozmiarze?

Poza tym jest to jednak jakiś kawałek historii.

To tak jak latynosi, którzy do klasyków, El Camino, Cuda itp. dopieprzają wielki spojler, chromowane 23124342"-ówki i oczo######ny lakier.

Ro#####alają na pierwszym lepszym zakręcie i wszystko leci na złom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszystko co nitto jest drogie, tutaj zwykły mostek nitto pearl (150-200 zł, realnie do dostania za 100), kiera b123 - spokojnie 120-150 zł, rama - zdjecie takie, ze nie widac, ale tak samo jak nitto - nie wszystko jest drogie. 4 to mój Super naruszył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieli, widzieli. A nawet mieli taką korbę. W zasadzie fajna sprawa, przełożenie można zmienić w każdej chwili. Z drugiej strony jak się wkręci nogawka to nawet gorzej niż na ostrym. Shimano próbowało lansować to rozwiązanie w grupie dla amatorów, bodajże Tourney'u z 1982 roku(piszę z pamięci więc mogę pleść głupoty). Niestety, jak wiele "innowacji" tej firmy, nie przyjęło się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...