Skocz do zawartości

[Ciekawe ostrokołowe aukcje] allegro i ebay oraz sklepy internetowe III


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda, że dla kurdupli ;)

 

Dlaczego dla kurdupli ? Ja przy wzroście 180 wziąłem rozmiar 55, a nie chcę pisać ile za niego dałem.

Bo można dostać kur.. jak teraz 53 jest za 599zł.

Teraz sobie myślę, że trzeba było wziąć 53 czy o te 2cm przyjdzie mi ? ( nie znam się, więc mogę się mylić )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 187 cm, więc większość świata jest dla mnie niska. moje pierwsze ostre też miałem na ramie 53 lub 54 - nie pamiętam. Jeździło się dobrze, ale miałem bycze które korygowały rozmiar ramy, od kiedy przejechałem się na ramie 58cm zrozumiałem jak ważny jest dobór jej rozmiaru dla wygody jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,

 

to oby te 55 było dla mnie "lepszym" i wygodniejszym rozwiązaniem niż 53, bo nie po to wrzuciłem taką kasę :/

 

 

P.S. Jakiej pompki używacie ? Pierwszy raz mam cienkie wentyle (Kenda) a zwykłą pompką (po wyłożeniu "reduktora"/czegoś tam z zewnątrz) i tak nie napompuję do 8,6 atmosfery. W serwsie samochodowym też nie dali rady napompować kół. Może być priv.

 

 

Dzięki, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izumi V Super Toughness NJS dla zajawkowiczów http://allegro.pl/izumi-model-v-super-toughness-106-l-nowy-i2811292739.html I dobra cena jak na ten łańcuch. O ile w ogóle zakup łańcucha za prawie 200zł jest dobrym pomysłem :P

 

Rozwiązanie dla osób szukających szerokiego blatu do współczesnych szosowych korb campagnolo http://allegro.pl/listing/user.php?string=tarcza+miche+primato&us_id=17656643 Chociaż cena zabija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beto, 50zł, ładowaliśmy szytki do 10 bar.

Mam jeszcze kompresor samochodowy z lidla, fajna sprawa, naprawdę pożądny. 9 spokojnie przyjmował bez żadnego zająknięia - chodzi jak i przy 2atm, później puszczała uszczelka w reduktorze (pompka oczywiście na samochodowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie go ukradli? :D

 

 

Siana kupę a efekt mizerny. Rower chyba do przejażdżek po bruku w parku. Nie bez powodu są założone opony 28C :yes:

 

Skumajcie to

http://www.ebay.com/itm/track-bike-frame-ROMET-58-c-c-pursuit-Fixed-Gear-/281033338293?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item416ee46db5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem coś takiego na pewnej polskiej stronie internetowej, chyba na facebook'u.

Tyle że tamten błotnik był wysuwany, tak że po schowaniu nic nie było widać.

 

Może ktoś wie o co chodzi, bo poluje na to od dłuższego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co wkleił gremson to już od ponad roku jak nie lepiej krąży po necie no i nie jest to aukcja tylko strona producenta, więc nie wiem po co to wklejał.

tad3k - też nie wiem dlaczego piszesz w tym temacie.chodzi ci o kashimax raintail który podobno i tak jest gówniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...