Skocz do zawartości

[kupię/sprzedam] ogłoszenia. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Od siebie polecam taką http://allegro.pl/cannondale-fire-27-2-x-350-kcnc-ti-bolts-189g-tune-i2896253376.html wymiary takie same a lżejsza od turnera, no i nie ma problemu z pinem przechodzącym przez sztycę.

 

EDIT: Szukam manetek na ramę, obie index/fiction 2-3/7. Jeśli komuś zalegają to chętnie przygarnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ostrego kola chyba jest lepsza sztyca bez offsetu.

...

Nie ma uniwersalnego rozwiązania typu 'ta lepsza, a ta gorsza'. To kwestia indywidualna, bo takie własnie jest ułożenie ciała danej osoby na rowerze z konkretną geometrią, ustawieniem mostka/kierownicy, siodełka oraz korb, czyli biorąc pod uwagę wszystkie 3 miejsca oparcia ciała na rowerze.

To tak jak z siodełkiem - nikt nikomu nie doradzi idealnego pod jego 4 litery, bo tyłek tyłkowi nierówny.

A tak poza tym, to chyba nie najlepszy temat do zapytań o kwestie techniczne.

P.S.: Gdzie jest ta pierdzielona opcja samousuwania postów?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 szprychy krawędzie w idealnym stanie !

 

 

 

czyli że nówki co nigdy okładzin hamulca nie dotykały

 

czy w sensie że było hamowane ale ścianki nie są wytarte do grubości ścianki puszki po piwie?

 

mam ambrosio crono f20, jak coś to wal pw, to wyślę fotki to sam ocenisz stan krawędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję:

- ramion korby165mm bądź mniejszej na kwadrat

- mostek 40-60mm calowy szosowy

- lekkie czarne siodełko

- kółko do przodu w rozmiarze 650c (trispoke, hed 3 itp.)

- kółko do tyłu aerospoke bądź inne tego typu

 

Najlepiej pisać na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Galerie uaktualnione, tak jak wcześniej wysyłka z pierwszej możliwa po wpłacie, z drugiej pod koniec stycznia.

 

@kaemes jeśli pasują ci ciut wyższe (Mach2CD2) to zajrzyj to pierwszej galerii, mam kółka na nich, przednie nówka tył prawie nówka, mogę ci same obręcze pogonić, tylko 32h są obydwie. GP4 mam tylko na 36 niestety, one rzadko występują z inną liczbą dziur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...