Skocz do zawartości

[ekshibicjonizm] Pokaż swojego sprzęta... Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem, całkiem. Skoro masz już z przodu białą oponę, to czemu by obręcz też nie była biała? :)

Co to za kierownica, bo przypomina mi bycze zamontowane tył na przód?

 

Dlatego biała z przodu nie jest, bo początkowy zamysł był taki: http://img832.imageshack.us/img832/3384/dsc00107jq.jpg, no ale po sezonie się trochę zmienił i tak wyszedł w "bardziej końcowym" efekcie ;)

Kierownica to taki baranek przechodzący lekko w mustache, nie wiem na ile różni się od tego wspomnianego z Bike Parka, ale dokładnie ten: http://allegro.pl/kierownica-torowa-baranek-42cm-srebrna-i3061628964.html.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RoMBi, spoko, wyszło nawet lepiej. Gdyby tylne widełki od wysokości obręczy były chromowane, to byłaby miazga ;)

 

@kacperSOP - obiecujący sprzęt, z potencjałem. Rama piękna, natomiast owijka i tylna obręcz już nie. Zacząłbym od pozbycia się naklejek z tylnej obręczy :).

 

@summitsvift - elegancko. Witaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TaZ może kiedyś coś wykombinuję, nie od dziś wiadomo, że chrom daje +14 do lansu haha ;D

 

@summitsvift bardzo oczo######ny.... i dlatego go lubię! :D Mam tylko jedno ale - ja bym pokombinował jakiegoś specjalnego gear shifta, żeby zamontować w okolicę siodła - mocno na estetyce by zyskał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RoMBi, spoko, wyszło nawet lepiej. Gdyby tylne widełki od wysokości obręczy były chromowane, to byłaby miazga ;)

 

@kacperSOP - obiecujący sprzęt, z potencjałem. Rama piękna, natomiast owijka i tylna obręcz już nie. Zacząłbym od pozbycia się naklejek z tylnej obręczy :).

 

@summitsvift - elegancko. Witaj na forum.

Niedługo cyknę nowe fotki, ma teraz dwie ziolone opony, czekam tez na zielony blat ( za dużo pomarańczy ) , są też pedały SPD i oświetlenie bo często wracam w nocy :-)

Chętnie bym schował linkę w ramę ale to nie takie proste. Shifer trochę szpeci ale za to mam hamulec w pedałach, więc koła są całe. Ogólnie smigam nim na basen siłke , do pracy, do Tesco, raz smignołem 50 km i spisał się niezle, może brakowało trochę niższej kierownicy. Duzo kombinowałem z przełożeniami i teraz mam 48 na 11 plus siedem biegów to daje naprawde niezle przełożenie na ostatnim porównywalne do mojej szosowej kolarki.

 

 

Teraz zabieram się za drugi rower dla mojej dziewczyny :-) i kończe retro kolarkę, i tak apropo nie chce zaśmiecać tematu ale szukam jakiś lekkich stożkowych obręczy całych w polerce na 36 szprych , jak ktoś coś może polecic to proszę o pw. ( tak na razie , będzie wszystko bez lakieru i w polerce lub chromie, mam juz piasty, heble shimano 600 i inne retro gadzety )

 

DSC03402.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chętnie bym schował linkę w ramę ale to nie takie proste.

 

Może na początek spróbuj puścić linkę po skośnej rurze?

 

Puszczenie pancerza w ramie będzie wymagać wiercenia, ale może dwa oparcia - pierwsze na skośnej rurze, tam gdzie w szosach, mocowane na obejmie, drugie pod mufą suportową (tam można śmiało wywiercić i nagwintować otwór żeby coś zaimprowizować)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...