Skocz do zawartości

[ekshibicjonizm] Pokaż swojego sprzęta... Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jako, że swojego szoska oddałem do malowania a jeździć na czymś trzeba, poskładałem takiego szatana z dostępnych mi części ;)
rama to Francek Moser z widełem Cinelli
kokpit cinelli
Korba Gipiemme

Piasta tył Dura ace 7600 przód 105
Obręcze rigida
Siodło turbo
Stery, sztyca i suport Campagnolo

 

IMG_2914_zps9c555363.jpg

 

IMG_2919_zps4c759d67.jpg

 

IMG_2925_zpscee5e535.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, zauważyłem, że nie pochwaliłem się po update'cie, a już jakiś rok minął ;D Wymieniony mostek na piękny Cinelli i zmieniony mustache na bycze :)
(wczoraj jeszcze zmieniłem przednie koło na Mavica z niższym stożkiem, przez co wygląda ciut mniej groźnie i się chwalić nie będę, ale zyskałem jakieś 400g)
 

54688898.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Literówka, miało być 300g :P Z czego jest to bardziej orientacyjna różnica, nie umiałem jakoś "niezaprzeczalnie dobrze" tego zważyć, więc może być i 230g - mimo wszystko różnicę dało czuć się w ręce, trzymając oba koła (zaplecione, bez dętek i opon). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jest dobrze... taka opinia tylko mnie uspakaja. Generalnie założenie było takie, żeby przede wszystkim śmigał. Kwestie wizualne nie odgrywają wielkiego znaczenia... Chodzi o to, żeby nie trafił w niepowołane ręce. Już jeden rower w życiu straciłem...

 

W każdym razie z tyłu flip-flop i już przestawiłem się na ss, ze względu na zajechane kolana ostre musiałem odpuścić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu po długim staniu w garażu sprzęt zmontowany! Można sobie pośmigać wieczorkami po mieście... Nie pytajcie na jakim sprzęcie... poprostu budżetowa maszyna, która idzie jak burza!

 

Spoko maszyna! Ile Ty masz wzrostu? :) Rama nie wygląda na małą i dodatkowo mocno wyciągnięta sztyca i mostek.

No i co tam młodzież teraz ma z tymi kolanami...?! ;-)  Ja przerzuciłem się jakiś czas temu na wolnobieg i zaczęły mnie kolana nap***, kiedy wróciłem do ostrego, to jak ręką odjął! dziwne, ale tak u mnie to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Spoko maszyna! Ile Ty masz wzrostu? :) Rama nie wygląda na małą i dodatkowo mocno wyciągnięta sztyca i mostek. No i co tam młodzież teraz ma z tymi kolanami...?! ;-) Ja przerzuciłem się jakiś czas temu na wolnobieg i zaczęły mnie kolana nap***, kiedy wróciłem do ostrego, to jak ręką odjął! dziwne, ale tak u mnie to działa.

Heh, wzrost 189... Rama właśnie nie jest wcale duża... rura pod siodłem ma chyba 56cm... No jakoś się mieszcze na maszynie a dzięki dużej różnicy wysokości siedzenia i kierownicy mogę się szybciej rozpędzić...

 

Kolego,... kolana to 10 lat gry w kosza no i pozrywane więzadła!

 

Przejechałem na ostrym naprawdę niewiele. Po parunastu kilometrach zaczyna chrupać w stawach więc musiałem przełożyć. Jest ok! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...