Skocz do zawartości

[amortyzator]suntour epicon


Domin76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje fachowej porady przerabiam wlasnie swój rower koła już przerobione inne rzeczy też został amortyzator wiele dobrego czytałem i słyszałem na temat epicona ale też troche krzywiących się min widziałem gdy wspomiałem tą nazwe. Generalnie potrzebuje dobrego amora nie w jakiejś kosmicznej cenie max 1000 ale takiego który daje rade w terenie. Robie długie trasy spora część po asfalcie ale w końcu kończy się na lesie i kamorach bo to najwiekszy fun :) do tej pory miałem XCR wiem banalny amortyzator. Stąd pytanie brać epicona czy jednak szukać czegoś wyżej ? jeśli tak to czego konkretnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Panowie za podpowiedzi teraz czas na decyzje i łapanie okazji myśle że do nowego sezonu uda się coś ciekawego upolować !!! oczywiście kolejne sugestie mile widziane :) jak coś będę miał na oku to się jeszcze zgłosze po opinie ! Pozdro

aaaaaaa właśnie trafiłem na to http://www.rowerowysklep.pl/czesci-amortyzatory-amortyzator-rs-recon-silver-tk-cl-100-pwt-blk-12-o_l_183_8153.html ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z używanym to różnie może być... Oto moja propozycja Dla Ciebie, nie jest jakaś super cenowo ale bezpieczna, od dystrybutora na Polskę i amor bardzo dobry z manetkę, choć nie piórko: http://www.velo.pl/produkty/?m=12&pk=%&id=3446

 

Poprawka, mam coś lepszego!!! http://www.bike-center.pl/index.php?p5849,manitou-r7-r-seven-pro-100mm-milo-amortzator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam epikona 4 miesiące przejechane 4 maratony i 2 XC łącznie z 1000km polecam go jak najbardziej,

wcześniej dart 2 i xcr z blokadą niebo a ziemia w porównaniu do epicona.

Kupiłem go nowego za 690zł i uważam że jest to wybór idealny jeśli nie chcesz wydawać 1200 na nową Rebę

Kolega ma Recona Gold jeździł na moim epiconie i dla niego niema różnicy jakiejś większej.

 

Waga epicona w sklepie na wadze 1680g bez manetki z długą sterówkąJa osobiście polecam epicona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna dobra opinia na temat Epicona dzieki strus13 wczoraj rozmawialem z kolega który serwisuje rowery też mnie przekonywał do Epicona najlepszy stosunek ceny do jakości oczywiście zachwalał tez inne amory ale czy nie warto kupic za 500 ( za tyle moge wyrwac w sklepie i na allegro widziałem po 519 )aaaaa kolejne 500 przeznaczyc na inne modernizacje bądź też na inne przyjemności :):):)nie wiem czy jest aż taka duża różnica miedzy Epiconem za 500 a amorem jaki bym nie wybral za 1000 bo jeśli jest to się jeszcze zastanowie :)

 

do Sagitt77 ten Manitou jest ciekawy i lekki gra jest warta świeczki ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Kupiłem Epicona LOD świeżo zamontowany i testowany dopiero na niewielkiej trasie ok 50 km w średnim terenie ( brak czasu w tygodniu a w weekendy jak to w weekendy pogoda syf a w następny deszcz ze śniegiem standard !@((*&^%$&^ !!! ) jak na razie działa świetnie ale prawdziwe testy dopiero przed nim. Cena rewelacyjna dałem za niego 500 i jeszcze mi z budżetu na kasete slx zostało.

Dzięki za podpowiedzi.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, rozwalają mnie takie opinie, klepiesz kolego trzy po trzy, nie miałeś doczynienia z tym widłem, i zapewne z epiconem też, a doradzasz, i tworzysz mity, heh heh klego Domin76 tylko nie wybieraj sie na zawody tym epiconem, bo narobisz sobie obciachu, i z góry będziesz zkazany na niepowodzenie, chyba że nakleisz sobie napisy manitou, to co innego, pozdrawiam.[

Nie mam z nim osobistych doświadczeń ale czytałem bardzo dobre opinie. To oczywiście wyższa klasa niż epicon, na nim można z powodzeniem startować na zawodach. Na pewno lepiej pracuje, jest lżejszy. Zadzwoń do sklepu, zapytaj co do za rocznik i poszukaj w necie opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie a co sadzicie o rock shock u Recon 351 u- turn mam możliwości wyhaczyc nowy w dobrej cenie ?

 

wiem, że już po fakcie, ale mimo wszystko się wypowiem. Posiadam taki widelec, i nie ukrywam że chodzi jak dla mnie baaardzo dobrze- w porównaniu do xc28 tk (aka dart 3) którego miałem wcześniej- nie ma porównania :D

 

Praca sprężyny osobiście lepiej mi pasuje niż praca powietrza, ale to już kwestia gustu ;)

 

A wybór epicona to był bardzo dobry wybór- miałem okazje się na nim przejechać i działał jak najbardziej w porządku

 

Pozdrower ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, rozwalają mnie takie opinie, klepiesz kolego trzy po trzy, nie miałeś doczynienia z tym widłem, i zapewne z epiconem też, a doradzasz, i tworzysz mity, heh heh klego Domin76 tylko nie wybieraj sie na zawody tym epiconem, bo narobisz sobie obciachu, i z góry będziesz zkazany na niepowodzenie, chyba że nakleisz sobie napisy manitou, to co innego, pozdrawiam.[

Przecież napisałem, że nie miałem z nim osobistych doświadczeń, więc moją opinię można przyjąć lub nie. Zresztą to kolega pytał mnie o zdanie. Co chciałeś wnieść tym postem poza zwiększeniem sobie statystyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Sagitt77 ten Manitou jest ciekawy i lekki gra jest warta świeczki ???

 

Który model Manitou miałeś na myśli, link jest już niedostępny, potrzebuję konkretnej informacji w który amorek zainwestować, jeżeli macie jakieś sprawdzone modele to chętnie skorzystam z rad "testerów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...