Skocz do zawartości

[błotniki] Jakie, żeby nie hałasowały?


wojtaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Schwalbe Terra Cruiser 35C. Właśnie chcialbym kupić w tym sklepie bo jest promocja -23% VAT

 

To jest ten sam model tylko szerszy? Bo są dużo tańsze.

 

A co powiecie o tych ? Nowe kosztują 110 http://www.velo.pl/produkty/?m=15&pk=%&id=796 a te 22 (?!)

 

A co powiecie o tych ? Nowe kosztują 110 a te 22 (?!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ta liczba w nawiasie to nie szerokość - ta jest podana w opisie aukcji i wynosi 36mm.

 

Myślę, że są idealne dla Twoich opon ;)

 

Ja śmigam na oponach 700c x 30 i do tego rozmiaru moje leciwe błotniki pasują idealnie, a mają szerokość ok. 35mm.

 

Wcześniej jeździłem także na szerszych (do 43, o ile dobrze pamiętam),

ale też bez problemu spełniały swoją rolę, choć było widać, że są deczko węższe od opony.

 

Ja wolę cienkie błotniki, bo wtedy wizualnie rower jest bardziej... "smukły" niż w szerokich.

 

Moja ukochana ma w swoim rowerku czarne szerokie i jakoś tak dopóki nie zmierzyłem,

to myślałem, że mają gdzieś 55mm, a po zmierzeniu wyszło, że to 45mm :blink:

Pomimo, że ma na kołach opony 700c x 35 to na "moje oko", błotniki wyglądają na "sporo" za szerokie.

 

No ale dla mnie są za szerokie wizualnie - troszkę estetą jestem,

i ten aspekt również ma dla mnie w rowerze znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie BeaverTail XXL. Ja takie dokupiłem do Kellysa Axisa (wreszcze mam porzadny sprzęt :]). Co prawda testowane przez 2 dni tylko, ale nic nie telepie, nie przekrzywia się. Oponki mam dość cienkie, ale jak dla mnie nie wygląda to źle. Kumpel ma od długiego czasu te błotniki w Krossie Hexagonie (i w poprzednim rowerze je miał), też nigdy nie narzekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...