Skocz do zawartości

[rama ht] rama stumpjumper ht 29 2013 pod widelec 80 czy 100


afrodyzjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm!

Akyualnie jezdze na author instinct 29 2011. Postanowiłem jednak zbudować sam od podstaw swoejgo 29 era. Wybór ramy padla na speca stumjumer ht Specialized Bicycle Components

Wykorzystam mój sztuciec czyli recon gold tk solo air(przynajmniej na razie) o skoku 80mm. Tearz naszły mnie jednak wątpliwości czy to aby nie za mało. Gotowe rowery konfigurowane są z widelcami i 80mm i 100mm. jak to wpłynie na trakcje roweru. Jakieś sugestie??

PS. to mój pierwszy post, przepraszam za ew. błęddy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm!

Akyualnie jezdze na author instinct 29 2011. Postanowiłem jednak zbudować sam od podstaw swoejgo 29 era. Wybór ramy padla na speca stumjumer ht Specialized Bicycle Components

Wykorzystam mój sztuciec czyli recon gold tk solo air(przynajmniej na razie) o skoku 80mm. Tearz naszły mnie jednak wątpliwości czy to aby nie za mało. Gotowe rowery konfigurowane są z widelcami i 80mm i 100mm. jak to wpłynie na trakcje roweru. Jakieś sugestie??

PS. to mój pierwszy post, przepraszam za ew. błęddy

 

Po ile taką ramę można na rynku spotkać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ile taką ramę można na rynku spotkać ??

 

Cena w specu w chorzowie 3800 zł

 

jezdzilem na 100 i 80mm, wg mnie lepiej na 100, bo rama wyjsciowo tak dobrze podjezdza, ze mozna troche z tych walorow poswiecic na rzecz komfortu i zjazdow

 

Wielkie dzięki. Rzowiałeś moje ostatnie wątpliowści, bo już zaliczke zapłaciłem :)

 

Cena w specu w chorzowie 3800 zł

 

 

 

Wielkie dzięki. Rzowiałeś moje ostatnie wątpliowści, bo już zaliczke zapłaciłem :)

 

Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę drogo jak na standardową bądź co bądź ramę wysmażoną przez Meridę ... zwłaszcza jak tą cenę porównam ze Stumpjumperem FSR za 5900 zł ...

 

Drogo jak na rame ht ale epic jet poza moim zasięgiem a tylko te dwie ramy brałem pod uwage i wole zbudować porządnego sztywniaka niż budźetowego fulla, a stumjumper fsr to zupełnie inna liga :)Ponadto na 2013 rok nie ma ale ramy stumpjamper fsr jest tylko węgiel :(

Edytowane przez afrodyzjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...