Skocz do zawartości

[ojcowski park narodowy]trasy i noclegi - gdzie?


mmmak

Rekomendowane odpowiedzi

Praktycznie na kazdym kroku w dolinie pradnika sa kwatery z pokojami do wynajecia, wiec problemu raczej nie bedzie. A co do tras to osobiscie polecam: dolina Saspowska, podjazd pod jaskinie Lokietka, zjazd szlakiem zielonym ze Zlotej Gory (parking samochodowy) do dol. Saspowskiej, dolina Kobylanska i poczatek Bolechowickiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kwaterami nie jest tak dobrze jak piszecie: owszem jest ich troche ale nie az tak dużo jak się wydaje bo i sam ojców to pare domów. W zeszłe wakacje byłem tam pare dni i z ofert które znalazłem w internecie wszedzie było zarezerwowane w końcu pojechaliśmy na żywca z myślą ze na miejscu coś się znajdzie i cudem pod wieczór udało się wynająć jakiś pokój na 2 osoby. Lepiej jest rezerwować kilka tygodni wcześniej bo w weekendy jest tam sporo ludzi.

 

Ale miejsce jest za to piękne- tylko bardzo małe, spokojnie można zwiedzić cały park w 2 dni na piechote. Żadnych ograniczeń dla rowerzystów nie spotkałem, spotkałem za to kilku bikerów w okolicy jaskini Łokietka i doliny Sąspowskiej. Ale raczej pojedyńcze sztuki. Ograniczenia owszem są ale co do poruszania się samochodem- praktycznie nie można po Ojcowie poruszać sie autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja do Ojcowa jeżdże z kumplem niemal co tydzień. Powód? Mieszkam 2 km od Ojcowa. Trasy są świetne. Ale ta najpopularniejsza jest zarazem najmniej ciekawa. Jest wiele innych, bardzo ekstremalnych szlaków o których mało kto z daleka wie, a ja znam wszystkie. Jakby ktoś był zainsteresowany to proszę pisać. A o ile wczesniej rzeczywiscie rowerzystów nie było, to teraz normalnie nie da sie samochodem w mojej miejscowosci przejechac, tylu bikerów jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...