Skocz do zawartości

[Wrocław] Kross Level A6 v-brake


czaro1989

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 07.09.2012r skradziono mi rower sprzed budynku Muzeum Narodowego. A szóstka miała akcesoria: licznik, oświetlenie i torebkę podsiodłową. do zdarzenia doszło około godziny 10.28. osoby które widziały rowek proszę o kontakt dziękuję..

jak mozna tak traktowac ROWER ? zosawiac go losu niepewnosc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dawno tu nie zaglądałem ale widzę że kopanie leżącego to nadal jedno z ulubieńszych zachowań części z forumowej "braci"

 

Człowiek uczy się na błędach, a kolega powyżej wyjątkowo dużo zapłacił za swoją lekcję, odpuśćcie sobie te nic nie wnoszące docinki. Nigdy nie zostawiam roweru bez opieki, za dużo się oczytałem, jeśli jednak kiedykolwiek zdarzyłoby mi się stracić dwa kółka to z pewnością daruję sobie szukanie pomocy w sieci.

 

Offtop ends here :)

 

@czaro1982 Kross to dość popularne pędzidło, postaraj się uzupełnić Twój wpis, wiesz marne szanse aby ktoś sprawdzał każdego LeveLa A6 jakiego napotka; znaki szczególne, numer ramy, fotka dla osób które niekoniecznie muszą znać wszystkie marki rowerów itp.

 

3mam kciuki choć pewnie wiesz że szanse na znalezienie roweru są niewielkie. Powodzenia!

Edytowane przez Tomas1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

chyba lepsza linka niż nic...Dzięki Tomas1982 za wsparcie.. rower na pewno się nie znajdzie policja umyła ręce po półtora miesiąca rzekomych poszukiwań... a ja jestem z okolic wawy więc tez mi ciężko szukać na własną rękę. Pozdrawiam wrocławską policję z KP Stare Miasto i życzę im mniej takich udanych akcji... a rower kupić mogę zawsze drugi ale tych chwil jakie spędziłem na A6 nikt mi już nie odda. Mam nadzieję że rower nowemu właścicielowi będzie służył wiernie tak samo jak mi i że będzie też tak o niego dbał jak ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...