Skocz do zawartości

[rower]Radon Bikes kolekcja 2013


Teodoryk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Ta cena na niemieckiej stronie jest końcowa. Ma już w sobie wszystkie opłaty. Jak kupisz coś na terenie UE to nie płacisz kolejny raz Vat-u po przesłaniu do Polski. Tak samo nie ma już cła. Gratuluję wyboru roweru.

Ps.1. Ja kupuję rower mniej sportowy, ale z taką samą górną rurą 620mm( jak w moim wątku).

Ps.2. Może się przydać: http://www.bike-discount.de/inhalt/reklamation.html - zawsze to "po naszemu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zapytanie na PW : gdzie można obejrzeć Radony? Sam jestem zainteresowany taką odpowiedzią.

Pewnie w Berlinie. Ale nie wiem dokładnie gdzie. Może ktoś z forumowiczów poda adres (może strona internetowa) w Berlinie. Ciekawe są zalecenia producenta o dobieraniu wielkości ramy - pdf tabela. Obok koszyka na stronie. Wynika z nich, że ramy powinny być trochę większe niż poglądy tu powszechnie wygłaszane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radeon prowadzi podobna strategie jak Canyon czyli tylko sprzedaz online(unikaja kosztow i nadprodukcji) tyle produkuja ile maja zamowien. Ja mieszkajac w niemczech tez swojego zamawialem bez wczesniejszych ogledzin tyle tylko ze musialem doplacic 30 Euro za zlozenie w najblizszym sklepie w Dusseldorfie z ktorym maja umowe serwisowa.Ti nietyczy sie oczywiscie sprzedazy poza granica.Mogajedynie doliczyc opakowanie . Jesli chodzi o promocje to bywaja czesto musisz tylko sledzic ich strone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Radon pakuje rowery tak jak Canyon, to nie ma co dopłacać za składanie sprzętu ;). Canyona składałem 40 minut, a tylko dlatego tak długo, że trochę się motałem z osiami 15 i 12mm, które widziałem pierwszy raz na oczy. Wszystko wyregulowane, łącznie z hamplami, amor napompowany, koła napompowane, po godzinie od odebrania paczki mogłem iść pojeździć :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rootz

Kupiony wczoraj tj poniedziałek Radon ZR race 5.0 kolor czarny , teraz oczekuję przesyłki , nie orientujecie się może jak to wygląda z czasem , z tego co jest chyba na stronie napisane że wynosi czas dostawy około dwa tygodnie . Mam jeszcze pytanie , bo oprócz pompki rzecz jasna potrzeba jakiś zestaw kluczy do rowerów posiadać

, polecicie coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to chyba nie jest "gorący okres" jak będzie na wiosnę, więc ten termin jak najbardziej realny - nie wiem czy już dostałeś "Lieferschein Versandbenachrichtigung" ale będzie tam numer przesyłki DHL'em (który stanie się aktywny oczywiście dopiero w momencie wysłania) ale w osobnym mailu H&S Bike-Discount zawiadamia: "If you have ordered a complete bicycle, the parcel will be sent within the next 4-7"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rootz

2i

Na szczęście mam dostęp w pracy do imbusów i tym podobnych , dzisiaj kasę zaksięgowano to pewnie glejt jutro dostanę :) Nie mogę się doczekać i żeby śnieg już stopniał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...