Skocz do zawartości

[rower]Radon Bikes kolekcja 2013


Teodoryk

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś ty je wypatrzył ?

 

BTW  -  ZR Race 8.0 straszny kolorystycznie - może "na żywo" wygląda lepiej ?

Black Sin 10 - pięknie minimalistyczny ...

ZR 6.0 w tym malowaniu całkiem ciekawy ...

 

Z tego co widzę to wciąż niższe modele bez sztywnej osi i taperowanej główki ?

Myślałem, że skoro wprowadzają tańszą serię "team" to wszystkie "race" już będa bardziej "nowoczesne" ... ale wygląda na to iż team będzie miał ramy bez hydroformowanych rur ... jak ZR Lady z 2012 chociażby ...

 

 

PS Znowu zmienili grafikę loga firmowego ?

 

 

Edytowane przez bipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeżeli Radon pakuje rowery tak jak Canyon, to nie ma co dopłacać za składanie sprzętu ;). Canyona składałem 40 minut, a tylko dlatego tak długo, że trochę się motałem z osiami 15 i 12mm, które widziałem pierwszy raz na oczy. Wszystko wyregulowane, łącznie z hamplami, amor napompowany, koła napompowane, po godzinie od odebrania paczki mogłem iść pojeździć :).

 

http://www.radon-bikes.de/xist4c/web/R1-4-0_id_22313_.htm#ausstattung

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeden 29er był w promocji w tym roku - pomarańczowy zr race 7.0 - był w "daily product" z 2-3 razy, tańszy o 200 euro  ;)

Promo zrobili bo się w  tym kolorze nie sprzedawał. Na obniżke bym nie liczył bo możesz czekać w nieskończoność,a rowery bardzo szybko się wyprzedają...

Edytowane przez wiater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na obniżke bym nie liczył bo możesz czekać w nieskończoność,a rowery bardzo szybko się wyprzedają...

 

100% racji. Przykładem na to jak szybko rowery takich producentów się sprzedają jest Canyon

z kolekcją 2014 gdzie widać termin dostępności : 3 tygodnie temu niektóre modele były dostępne

na wrzesień, 2 tygodnie temu na pażdziernik, tydzień temu na listopad, a teraz na grudzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...