Skocz do zawartości

[rower] Hexagon V4


djmac

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Przydałoby się troche odświeżyć ten temat :) Wiec tak... Ostatnio przez te 4 wolne dni testowałem mojego hex'a po lesie. Rower spisywal sie całkiem nieźle tylko pojawiły sie dość duże luzy w sterach. Da się jeździć (i tak niedługo ide na przegląd) tylko się zastanawiam czy wam się też sie zdarzają takie luzy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Wiecie może czy pedały w hexagon'ie V4 są przyspawane, czy normalnie gwintowane w stosunku do korby?? Ja sie na tym zbytnio nie znam a potrzebuje właśnie to wiedzieć. Jakbyście jeszcze wiedzieli (oczywiście jak pedał jest gwintowany) w którą strone się odkręca patrząc od zewnętrznej strony roweru - w prawo czy w lewo.

Jak by ktoś wiedział to prosił bym o jaknajszybszą odpowiedź.

Z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witajcie

 

Mój poprzedni rower po 12 latach uległ "biodegradacji" i tym samym nadszedł czas zakupu nowego.

 

Budżet mam raczej skromny tj. max 900zl!

 

W oko wpadły mi dwa modele Kross Hexagon V4 z 2008r oraz Kross Hexagon V3 z 2009r (oba na ramie 19", mam 176cm )

http://www.mudserwis.com/kross-hexagon-v3-2009-p-20.html

http://www.mudserwis.com/kross-hexagon-v4-2008-p-176.html

 

Cena jest ta sama i który bardziej opłaca się kupić?

Isć w nowy model czy wybrać starszy?

Zaznaczam że nie jestem zbytnio wymagający a rowerek ma mi służyć jako transport do pracy i czasem mały wypad w las :thumbsup:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szczerze mówiąc to te rowerki są bardzo podobne do siebie.

Miałem ten sam problem i mój wybór padł na V4 z 2008 ponieważ jest to sprzęt lepszy dla mnie a cena podobna.

Porównywał części nie będę ponieważ jak widać różnią się tylko kilkoma częściami.

Krótko V4 lepszy amortyzator ale za to V3 ma kasetę Wolnobieg Shimano MF-TZ21 itp itd

Ja wybrałem V4 ponieważ jest on bardziej przystosowany według mnie do jazdy poza drogami i ścieżkami rowerowymi (offroad) ale też się tam nadaje.

Nie spodziewaj się rewelacji w tej cenie i tak ostatecznie wybór zależy od Ciebie.

Pozdrawiam Seb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...