Skocz do zawartości

[serwis] gdzie na Gocławiu znajdę porządny serwis


aniape

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jeździsz czasem wałem (na swojej bujawce) to za mostem Siekierkowskim na drugim zjeżdzie po prawej zjedź ze skarpy i pojedź w stronę Wisły. Przy dobrej nawigacji wylecisz singlem na sam koniec wału.

Tym singlem da się też polecieć w stronę Góry Kalwari. Zajefajna trasa........ Od mostu Siekierkowskiego pętla ma jakie 75 km. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może kiedyś razem śmigniemy? KPN znam bardzo dobrze. Czerwony w obie strony? Jest wszystko: piach, korzenie, podjazdy, błoto. No i za Roztoką nie ma już nikogo. NIKOGO!!! Cisza, spokój. Nie wiem czy jeżdziłeś ale spróbuj kiedyś singla (szlakiem niebieskim) od Dąbrówki do Dąbrowy Starej - idzie górą po "wydmach". No i w Dąbrowie jest sklep przyjazny cyklistom. Zamawiasz pyszną kawę, coś do jedzenia i idziesz na tył do ogródka. Stały punkt programu :) Spotkasz tam w weekend wielu kolarzy - jest z kim i o czym pogadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tam treningi niedzielne z grupy :) z tego co pamiętam to czerwonym szlakiem jechałem na pewno, ale prowadzący często zmienia trasę. Ostatnio dojechaliśmy do Roztoki, do tego sklepiku z parkingiem, i z częścią śmigneliśmy dalej, tam po drugiej stronie ulicy (wysokie, piaszczyste podejscie), ale źle kojarzę powrót na parking, gałąź wbiła mi się w przerzutkę i pękł hak ;)

 

podpytam znajomych czy znają te trasy o których wspomniałeś :) bo ja nie przykładam wagi do lokalizacji, byle było wyjątkowo a takie mi serwują prowadzący :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy czyścisz i smarujesz napęd? często to pomaga i nie trzeba wcale serwisu i regulacji :)

 

 

Nie, nie czyszczę i nie smaruję napędu. Nie mam o tym zielonego pojęcia. Jeżdżę sobie sama i co najwyżej mogę poprosić o pomoc kogoś, kogo spotkam np. na Moście Siekierkowskim.

Ale chętnie skorzystam z Waszego doświadczenia i jeśli ktoś na Gocławiu mógłby pokazać mi, co i jak - skorzystam :)

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

 

 

p.s. co znaczy "singiel"? [...]Przy dobrej nawigacji wylecisz singlem na sam koniec wału.[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja polecę serwis na ulicy Igańskiej 11, albo 19. Obsługa całkiem miła, szybka. Nie za drogo.

http://maps.google.pl/?ll=52.242583,21.090789&spn=0.007016,0.021136&t=m&z=16&layer=c&cbll=52.243378,21.089503&panoid=GywrHtstdgi6JV8-IuvyIg&cbp=12,41.39,,0,7.49

Na lewo od Ksera, wrzucam link bo trudno tam trafić po samym adresie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

To ja "trochę" w obronie Marcelego, bo nic złego mnie tam jeszcze nie spotkało, ale 2 lata temu zacząłem po raz drugi przygodę z rowerem i jako że brakło mi narzędzi niektórych próbowałem się "dogadać" z tym serwisem na Fieldorfa 14...dramat, serwisant był tylko w określone dni, a jak był to nie miał jakichś tam kluczy itp. Aczkolwiek główny serwis na Grochowskiej, wspominam ciepło i zawsze szło utargować cenę i trochę pogadać z chłopakami. Dawno nie byłem tam a wiem że rotacja raczej spora...Od jakiegoś czasu staram się wszystko robić sam, bo jak wspomniano T-L-B - Taniej, Lepiej, Bezpieczniej :) jedynie sprawy związane z nabijaniem misek sterów i gwiazdki powierzam serwisom z racji braku narzędzi. Oprócz wymienionych są jeszcze ze dwa sklepy/serwisy obok siebie przy Grochowskiej/pętla tramwajowa Gocławek (http://goo.gl/maps/mwyQh)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyl z Fieldorfa 14, bo to też "ulubiony" Marceli

Ta informacja jest głównie do aniape, skoro niechce mieć z tym pane do czynienia to mogłaby omyłkowo trafić.

 

Ja osobiście nie mam doświadczenia z Marcelim, raz dokrecili mi kasetę i było to gratis. Od pewnego czasu, poza pleceniem kół, wszystko staram się robić samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...