Skocz do zawartości

[rower] Mbike 2013


bipr

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 jak się nim jeździ, czy żałujesz zakupu?

 

jak mam możliwość pojeźdzenia na Bandziorze od razu banan wyskakuję mi na twarzy :woot: sprawuję się rewelacyjnie jak za tą monetę jest zajefajny :yes:  niedługo mam urlop więc w planach test w terenie górskim, do tej pory jeździłem na V-kach więc muszę się przyzwyczaić do hydraulików czasami się zapominam i za ostro hamujmę jeszcze nie mam wyczucia w rękach ;)  . SHOTTAS 06 :thumbsup:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie 

Z tego co widze na stronie Mbike

to piasty powinny być czarne a korba i tyl. przerz. z białymi wstawkami 

Natomiast u was widzę białe piasty i korby tyl przerz.  z czerownymi wstawkami 

 

To jakiś standard ??

 



A i jeszcze jedno

Czy waga podawana przez producenta 11.4 kg jest prawdziwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie 

Z tego co widze na stronie Mbike

to piasty powinny być czarne a korba i tyl. przerz. z białymi wstawkami 

Natomiast u was widzę białe piasty i korby tyl przerz.  z czerownymi wstawkami 

 

To jakiś standard ??

 

 

A i jeszcze jedno

Czy waga podawana przez producenta 11.4 kg jest prawdziwa ?

 

Ja mam piasty białe, a korby i przerzutka z czerwonymi elementami.

 

Moje pierwsze doświadczenia z Shottasem HT06:

Ogólnie rower super, jeździ rewelacyjnie, tylko wadą jest bardzo delikatny lakier (matowy - proszkowy). Niestety żona niewłaściwie oparła mój rower, po czym rower przewrócił się wykręcając kierę i koło o 180 stopni. Efektem tego mam ramę zdartą do żywego aluminium przez plastikową manetkę.

Drugi feler to słaby lakier na amortyzatorze RS REBA - opierające się pancerze linek na koronie wycierają lakier. Szkoda, że od razu nie uprzedzili w sklepie to bym zawczasu zabezpieczył przezroczystymi naklejkami. Sztyca bardzo szybko i łatwo się rysuje - proponuję od razu ustawić docelową wysokość i nie zmieniać położenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówią na nie "Śloskie gory"

Od paru lat na Śląsku mieszkam i pierwsze słyszę, ale OK nich będzie.

Na zdjęciu to są tzw. "paciorkowce" jest to zagospodarowany przez kopalnie nieużytek. Z odpadów kopalnianych usypano kilka takich piramid.

Ja mam piasty białe, a korby i przerzutka z czerwonymi elementami.

ja też i jest tak we wszystkich HT 06.

 

A i jeszcze jedno Czy waga podawana przez producenta 11.4 kg jest prawdziwa ?

Rozmiar 21 - 12,7 kg

 

Drugi feler to słaby lakier na amortyzatorze RS REBA - opierające się pancerze linek na koronie wycierają lakier. Szkoda, że od razu nie uprzedzili w sklepie to bym zawczasu zabezpieczył przezroczystymi naklejkami. Sztyca bardzo szybko i łatwo się rysuje - proponuję od razu ustawić docelową wysokość i nie zmieniać położenia.

Ja nie zwracam uwagi na takie rzeczy.

Jedyne co mnie zirytowało to to że podczas zjazdu otwarło się zabezpieczenie od piasty

post-162890-0-29734700-1369057684_thumb.jpg

Edytowane przez Anusiak1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - to czerwona korba i czarne piasty było by super 

ja mam białe piasty i czerwoną korbę i mi się podoba :woot: mam tylko nadzieje że białe piasty nie są gorsze od czarnych :verymad:   jak się FS sprawuje :icon_question: fajne zdjęcie i dwóch braci koło siebie HT i FS :thumbsup: mam pytanie co do malowania bo wyczytałem tu na forum że jest trochę słabe mi Shottas dwa razy poleciał na ziemie nawet dośc ostro :whistling:  i nic się nie zarysowało :sweat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chałdy pozostałości po dzialalności kopalni niektórzy mówią na nie "Śloskie gory" chyba dobrze napisałem wymowe a jak nie to przepraszam Ślązaków :woot:

 

 

Hałdy, człowieku, chyba że należysz do jakiegoś ruchu na rzecz wprowadzenia "ch".

 

W kwestii rysowania się sztycy - mi szybko porysowały rurki od Cane Creek, Spec i Uno dla Banshee.

Może Thompson Masterpiece czy Syntace zniosą więcej, ale raczej taka już przypadłość sztyc.

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O k***** 12,7 kg!! strasznie dużo jak na ten poziom cenowy ? Nie ważyłeś czasem z wyposażeniem ? (pompka, torebka z narzędziami, pedały i inne bajery ?

Takie rzeczy to ja w plecaku wożę  a rower ważyłem na wadze łazienkowej tzn. wszedłem sam potem z rowerem na rękach i odjąłem swoją wagę = 12,7kg - no chyba że się machniom w obliczeniach bo bez kalkulatora he he.

Co do roweru to naprawdę jestem strasznie zadowolony jest eksploatowany w bardzo wymagającym terenie i nic się z nim nie dzieje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...