Skocz do zawartości

Powrót Karpika i powtórzony Siewierz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i zapraszam na powtórzony wypad do Siewierza!

Jak wiadomo mamy do powtórzenia trasę z tego dnia co miał miejsce ten nieszczęśliwy wypadek Marcina. Jak wiadomo wszystkim było mówione i obiecane, że owa trasa zostanie powtórzona dokładnie tak jak jechaliśmy wtedy więc jak Karpik wróci już do łask pedałowania to się ustali co i jak i ruszamy w drogę! ;)

P.S. Czekam na twój powrót, więc jak coś bd wiedział Marcin to dawaj znać nam ^_^

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie Marcin leżakuje sobie nad naszym morzem ;) Z tego co wiem, wraca około 15 sierpnia i może gdzieś pojedzie. Jednakże Filip nie porywajmy się na taki przejazd, po powrocie. Ja sugeruję jakiś krótki wypad asfaltowy na rozruszanie, bez korzeni i innych takich,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuje bardzo. Zrobiliście mi wielką niespodziankę tym tematem. To wspaniałe uczucie, wiedzieć że czekacie na mnie. Jak wiecie gips już zdjęty, a ręka ma się coraz lepiej. We wtorek idę na kontrolę do chirurga, a w środę idę na do lekarza aby zlecił mi zabiegi rehabilitacyjne; przy okazji zapytam lekarzy, czy mogę już zasiąść na moim Cube(usiu), na którego spoglądam każdego dnia jak stoi i czeka aż znowu wyjedzie na trasę.

 

Korzystając z okazji, chciałem podziękować wszystkim którzy mnie odwiedzali, dzwonili i pisali, jednym słowem byli ze mną w tym trudnym dla mnie okresie. Jestem pewien, że dzięki Waszej pozytywnej energii wyzdrowiałem o wiele szybciej. Super jest mieć taką ekipę, która jest z Tobą nie tylko jak jest fajnie, ale przede wszystkim jak jest źle. Dziękuję Wam raz jeszcze, za to że jesteście.

Edytowane przez karpik75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gadałem z Karpikiem i wiem o co chodzi dokładnie.

 

Admin ma swój punkt widzenia i po słownej rozmowie, stwierdził, że da bana Marcinowi, co dla mnie jest śmieszne. No ale, jak ktoś nie potrafi rozgraniczyć życia normalnego i prawdy w nim zawartej, od wirtualnego świata, to później tak jest.

 

Szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło o to, że Marcin jest nazywany Prezesem a on nie, tyle.

 

pozdrower!;]

 

poszło o co innego i nie rób zamętu ok??

 

Przypominam osoby, które będą prowokowały spory swoim zachowaniem będą usuwane z grupy automatycznie.A jak na razie widzę pare osób, które prowokują sytuacje i nic nie wnoszą do naszej grupy tylko psują wizerunek. Wszelkie za i przeciw załatwiamy na priv

 

Gadałem z Karpikiem i wiem o co chodzi dokładnie.

 

Admin ma swój punkt widzenia i po słownej rozmowie, stwierdził, że da bana Marcinowi, co dla mnie jest śmieszne. No ale, jak ktoś nie potrafi rozgraniczyć życia normalnego i prawdy w nim zawartej, od wirtualnego świata, to później tak jest.

 

Szkoda słów.

 

Po co te zbędne komentarze ??Nie podoba się decyzja załóż własna grupę.

Edytowane przez skorpion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co dajcie już spokój z tym: Jest to sprawa między Skorpionem, a Karpikiem oraz kilkoma osobami innymi z ŚGR i nie ma co tu pisać w tym wątku bo to nie miejsce od tego! Uważam temat za zamknięty, kto chce pisać niech na PW wyraża swoje żale!

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...