Skocz do zawartości

Kross Team


Kormoran

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie : czy mogę się tu "wpisać" jak jeszcze terażniejszy posiadacz Grand'a G-250 a niedługo posiadacz Hex'a V3/V4 ? Bo nie wiem, czy mogę to teraz zrobić mając Grand'a, chociaż z przodu mam naklejkę Kross ;) Pozdrawiam !

 

Witaj w klubie!! Kross to kross.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim hexagonie os tylna do wymiany ;P kapke sie skrzywila :D

 

czy jesli chodzi o osie to jest jakis wybor - nie spotkalem sie - teraz mam z klamra i jest to wygodne, ale chyba slabsze od tych zwyklych? mam racje?

 

sa jakies osie z klamrami ze zwiekszona wytrzymaloscia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn ja na rowerze jezdze po lesnych scizkach (jak juz gdzies pisalem) i po miescie - no i wlasnie tu jest problem, dosc czesto zdarza mi sie pokonywac krawezniki :/

 

i wydaje mi sie ze to wlasnie na krawezniku skrzywila mi sie os

 

czsami (rzadko) w lesie zdarzaja sie wystajace korzenie drzew

 

dziury ofqoz staram sie omijac bo jazda po dziurach nie sprawia mi przyjemnosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez moment podniecenia chciałem kupić tego http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=102690627 Kross-a ale właśnie zauważyłem, że coś w specyfikacji nie gra :/ Nie wiecie gdzie dostanę V4 za 1400 zł model z 2006 r. Jest to w ogóle możliwe? niby na stronie Kross-a chodzą średnio po 100 - 200 zł drożej to tak myślę, że może się uda gdzieś wychaczyć taniej. W moim mieście żaden sklep nie ma i nie sprowadza Krossów :[ jakaś zmowa czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim mieście żaden sklep nie ma i nie sprowadza Krossów :[ jakaś zmowa czy co?

 

to jest duży błąd KROSSa to muszą zdecydowanie poprawić, ich sieć dystrybucji i to jakie sklepy i jaka obsluga ich reprezentuje pozostawia jeszcze dużo do życzenia, musza to zmienić jak chcą się liczyć w segmencie lepszych rowerków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam... :)

 

Jak posiadacz roweru wspaniałej marki Kross zapisuję się do Klubu. :) Mój rower to Kross S. L. R. Z. -> Seria Limitowana Radia Zet. Jak na razie rower sprawuje się zadowalająco. Niestety, mam czasem drobne problemy z napędem i łańcuch ma tendencję do rozciągania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc cały czas szukam dystrybutora w moich okolicach gdzie mógłbym się przymieżyć do Krossa A4 i zdobyłem zdjęcia A4 biało/czarnego :P

Dziele się zdobyczmi.

 

photo00166rl.th.jpg

 

photo00176vh.th.jpg

 

photo00185kw.th.jpg

 

photo00195hz.th.jpg

 

photo00204ps.th.jpg

 

photo00218bj.th.jpg

 

Rowerek prezentuje się bardzo ładnie. Nie lubię czerwonego :)

Za zdjęcia dziękuję Brun-kowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie do czerwonego bym się przymierzył, a czarnego kupił przez internet :D i tak zrobię daj Boże jak znajdę dzisiaj w pozostałych 2 sklepach Krossa :D i usadowię mój tyłek na nim.

Życzcie SZCZĘŚCIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie do czerwonego bym się przymierzył, a czarnego kupił przez internet :D i tak zrobię daj Boże jak znajdę dzisiaj w pozostałych 2 sklepach Krossa :D i usadowię mój tyłek na nim.

Życzcie SZCZĘŚCIA.

 

życzę szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem gdzieś na obrzeżach Opola 50 km od mojego miasta po wykonaniu chyba z 20 telefonów po prawie wszystkich sklepach na Opolszczyźnie, ale jest również cień szansy, ze w sklepie trzy minut od mojego domu sprowadzi Krossa miły Pan i będę mógł go obejrzeć i chyba będzie za 1400 :D

pozostało tylko czekać na telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zgłaszam się do klubu Kross'a. Od soboty mam Level'a A6, 21'' w kolorze czarnym. Jak na razie przejechałem troche ponad 60km, a dotychczasowe wrażenia opisałem w dziale 'testy'.

 

Oto jak wygląda A6 (niestety miałem tylko komórke pod ręką):

 

dsc001692he.th.jpg

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos ile moze kosztowac a4 jak jest kupowany przez dystrybura od producenta (czyli bez marzy sklepu i hurtowni)?

 

azael jak bys mogl to luknij do gwarancji i powiedz mi co jest napisane w punkcie gdzie jest mowa o okolicznosciach ewentualnej utraty gwaracji

z gory dzieki - jakiegos posiadacza a4 prosze o to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...