Skocz do zawartości

[Miniówa dolnośląska] Zlot jesienny; 21-23 września, Góry Izerskie, Wolimierz


pilon

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzięki wszystkim za niezapomniany wypad! Jestem zaszczycona, że mogłam być częścią tego epickiego wydarzenia :teehee: Zacna ekipa, świetne trasy, pogoda wymarzona, zapas czekolady studenckiej zrobiony, syr zjedzony, rower ubłocony - czego chcieć więcej :)

No i najważniejsze - wielkie podziękowania dla Pilona za organizację tego wszystkiego - śliwowica za Twoje zdrowie!

 

btw Evo właśnie wyszedł pojeździć po lesie :mellow:

 

 

Dolaczam sie do podziekowan - dodalbym jeszcze staropolskie Bog Zaplac dla pyto-grafistoow, Piotrkowi za umycie ######oow na orlenie, Markowi za to ze mial podobne nastawienie do podjazdow dzisiaj oraz SS ze tak sprawnie dowioozl Nas do domu ;) 150km/h na A4 :P

Dzieki doborowemu towarzystwoo bylo mega!

 

Kubu NEVER AGAIN tak nie roob! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strat w ludziach nie było , gleby (czyli podziwianie singla z bliska :teehee:) zdarzały się, niektórzy w czasie wyjazdu zrobili sobie nawet upgrade roweru ;) Zapas czekolad studenckich został zrobiony (polecam malinową).

 

Dzięki wszystkim za wspólne eksplorowanie singla, przetrwanie podjazdu pod Stóg Izerski, a przede wszystkim za świetne towarzystwo. Specjalne podziękowania należą się Pilonowi i jego zastępcom za ogarnięcie całego wyjazdu, Krzysq i Szopersowi za przetransportowanie mnie z rowerem.

Z tego miejsca chciałbym również pozdrowić mojego nowego przyjaciela, czyli psa Pani Haliny. Wierze w to, że jego sympatia do mnie nie wynikała tylko z posiadania kiełbasy na talerzu :laugh:

Widzimy się w komplecie następnym razem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbił mnie tekst : "Ten gość to trochę kamikaze taki".

Przecież to była normalna górka. No ale cóż. Ja się nie wypowiadam, gratuluje pudła.

 

Jak to Zdymek kiedyś na zlocie powiedział : filmik wypłaszcza i zwalnia, do tego z tej perspektywy :D

 

a w sobote finał pucharu polski xc w wałbrzychu, i jest kategoria open, jak ktoś zainteresowany to zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam info od p. Halinki, że zostało w chatce (oprócz mojej cudownej czapki) kilka rzeczy: czerwona bluza z kapturem, żółty podkoszulek, brązowy ręcznik oraz miękkie skarpetki ;) Ktoś przyznaje się do tych rzeczy?

 

Daid chcesz cos powiedziec o brazowym reczniku? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telegraficznym skrócie:

dzięki wszystkim za wspaniałą atmosferę, dzięki Juruś za popasik:) było to kolejny mega zajefajny zlot:)

Fajnie było jechać Gerusowi na kole na singlu – jechanie za kimś lepszym to sama przyjemność

Wielkie ukłony dla mega orga którego z przyczyn osobistych zabrakło – P I L O N jesteś wielki i oby się to więcej nie powtórzyło ze nas opuścisz. Zabrakło niestety również człowieka od którego bije jakieś takie ciepło i w ogóle – Mibas o tobie prawie

Nie pojawił się również nasz wielki opiekun Majkel z powodów zdrowotnych – szkoda qrde że zabrakło również Mix'a z jego zmysłem to orientacji w terenie :)

ps: dla mnie osobiście najlepszy z calej wycieczki był podjazd który był i był i był :) szkoda że nie mam takowego pod domem bo bym sobie takowy zaliczył przed pracą i szczęśliwy do niej wchodził :devil: po pracy też bym sobie zapodał uphila – dla mnie człowieczka z płaskiego wrocka to sama radość :)

ps2: nie wiem co wy macie z tą turbiną?? nic takowego nie występuje – to miłość, brak śniadania i pęd ku posiłkowi to sprawia:) There's No Easy Way Out, There's No Short Cut Home :)

pierwszy podjazd na którym miałem zadyszkę i stanąć na minutę musiałem (obalam mit o cyborgu) pierwsza zadyszka od chyba 2lat :D ja chcę więcej :devil:

ps3: strat w ludziach nie odnotowano na szczęście, natomiast qpa ciuchów (Jurek) u mnie telefon i chyba dętki ucierpiały

ps4: czemu w sobotę po powrocie nikt nie chciał już iśc na rower??

ps5: foty proponuję zapodać na wetransfer.com – upload do 2GB !!!!

ps5: jestem dumny z mojej Baby :) nie płakała na podjeździe w trakcie singla:D i nawet mogłem jechać obok i nie dostałem mega focha :)

ps6: sorry że na końcu ale nie mniej ważne podziękowania dla Daida, iż wsio poogarniał no i kasy nie zbrakło:)a jeszcze na piasty zostało:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja coś na temat.

Wielki THX dla całej ekipy za klimat sportowo/towarzyski,wrażenie bezcenne,moc atrakcji dla każdego coś miłego.Była gleba,kapeć też się pojawił,potu kilka litrów ale i tak banan na twarzy,choć kolanko dziś boli.Smrk ja tam wrócę !!!

Liczba zlotu to "44" -dlaczego, wtajemniczeni wiedzą a laicy ,hmmmm..- to logo nieistniejącej "firmy" z za naszej zachodniej granicy.

Hania szacun za szarlotkę ,była tak z@##$%^&,że nawet nie zdążyłem okruszków spróbować :002: .

Marcin- nie załapałeś się na smalec z cebulką,był pyszny .

Pani z"beczki" i jej pytanie "czy mamy czyste zadki"..jednym słowem pozamiatała.

Ekipa grillowa, szacu na szybkie ogarnięcie tematu,efekty było widać,nawet "nowy" przyjaciel Piotrka był zadowolony. :icon_wink:

Napój ze śliwek 70 oktanowy,niesamowity.

Logistytka zawodostwo.

Specjalne dzięki dla Robson-Team za transporta i całokształ, :002:

Focie jak przejdą cenzurę,to zapodam. :002:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również dziękujemy za kolejne fantastyczne spotkanie :thumbsup: i z niecierpliwością czekamy na więcej :yes:

 

A jako człowiek praktyczny od razu nadmieniam,

że wszystkie zaginione rzeczy przyjadą do mnie w środę i w miarę możliwości zostaną dostarczone do właściwych właścicieli.

 

P.s.

A czy ktoś był też tak utalentowany i zostawił dokumenty, czy to tylko moja indywidualne osiągnięcie?

 

P.p.s.

A jak się uda to w niedziele jedziemy do Jakuszyc, więc może zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miniówa jak zawsze w pytę!

Podziękowania dla Jurka i Hanki za kucharzenie, reszcie za przybycie!

 

Daid chcesz cos powiedziec o brazowym reczniku? :P

 

Będziesz sprawdzać ośki na następnej miniówie KABANIE, wyprany leży w szafce i czeka na oddanie... wystawiłeś naszą przyjaźń na bardzo ciężką próbę... tak mi wbić nóż w plecy...

 

ps6: sorry że na końcu ale nie mniej ważne podziękowania dla Daida, iż wsio poogarniał no i kasy nie zbrakło:)a jeszcze na piasty zostało:]

 

dzięki, ale miałem ułatwione zadanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Daidzie, o Po-To-Wah-Wah-Tatonka-Kufu-Nehnah-Daid (Twoje indiańskie imię; Ten-Który-Kurde-Kurde-BierzeNaKlatę-Orgowanie-Daid) ja serdeczne dziękuję w imieniu wszystkich za przejęcie pałeczki mej. Mam drugą prawą rękę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...