Skocz do zawartości

[Gdzie się podział entuzjazm ?]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.Widzę Panowie i Panie że Śląska grupa rowerowa popadła w marazm ?.Nic się nie dzieje,żadnych organizowanych wspólnych wycieczek ?.Na początku sezony były wspólne wypady,były plany na przyszłość,co się koledzy i koleżanki stało że nic się nie dzieje ?.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest wypad to standardowa ekipa jedzie czyli Ja, Devil i Gosia reszta albo nie może albo nie chce :mellow: Był wyjazd do Zakopca to nikt się pisał, pojechałem tylko z Irkiem :huh:

P.S. Co wypadów to w najbliższym czasie chce ponownie uderzyć na zamek Lipowiec w gminie Babice, wstawione zostało odnośnie tego odpowiednie info na forum :P

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie wywołaliście :) Gips zdjęty, ale sprawność ręki oceniam na ok. 40-50% Jednak wszystko idzie ku lepszemu. Niebawem zmykam nad morze i mam nadzieję, że uda mi siępodnieść sprawność ręki... ciągnie mnie na rower na maksa :P Zdrowia wszystkim życzę.

 

Co do entuzjazmu, to fakt jest taki że on jest nadal, tylko tak jak wspomniała Gosia, urlopy robią swoje. Filip ma absolutną rację. Wypady są organizowane, tylko jakby chętnych mniej. Co do forum, to wystarczy poczytać i widać, że najbardziej aktywnych jest kilku użytkowników, tym bardziej dziwi mnie fakt, że to Bikermen który jak na razie w naszym forum nie napisał nic :P Tak, że Janku, czekamy na Twoje wpisy i ożywienie :)

 

Pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do entuzjazmu to starałem sie przez ostatnie parę dni cos poradzić i dodałem nowy temat nie wiem czy podoba się czy nie ale coś w miarę możliwosci staram sie robić a wiadomo w pojedynkę mało co się zdziała chwilowo nie będzie mnie przez jakis czas z powodu problemów rodzinnych i prywatnych więc jak tylko wszystko będzie ok pojawię się znowu na wypadzie .Co do tego czy mi się chce jezdzić owszem chcę w środę byłem z przyjacielem na małym wypadzie rowerowym po wpkiw po pracy lecz jeszcze ręka nie w pełni sprawna bo nie mam jeszcze scisku do hamowania wiec z tego powodu tempo mniejsze i kondycja przez ta przerwę słabsza pozdrawiam Marcin

 

Przepraszam Cię Marcinie za te czerwone "H" ale to aż bolało :)

Edytowane przez CzikO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim, a ja mogę się pochwalić, że dzisiaj od 28 kwietnia pierwszy raz coś pokręciłem:D w sumie 40km zrobione więc jest ok:D:D

I jak noga, jeśli można zapytać ? Mówisz, że ok, ale 40km, to raczej nie mało biorąc pod uwagę kontuzję jakiej doznałeś. Nic nie boli, nie skrzypi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dla chcącego nic trudno. My dalej jeździmy, a że grupa że tak się wyrażę jest jakby nie dogadana to już inna sprawa. Z 53 osób z 14 tom widział, a to raczej świadczy, że niektórzy integrować się nie chcą ani na wycieczki też nie chcą i w tym jest problem głównie!

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeden fakt po się pchać do grupy jak żadnego postu się nie napisze nawet by się przywitać ani w żadnym zlocie integracyjnym się nie uczestniczyło ani nie wspominając już, że nie było się na ani jednej wycieczce! :wallbash:

To podobnie jak się starać o pracę, dostać ją, a nie przyjść do niej! Teraz trochę późno już bo sezon się kończy, ale mile widziana jest większa aktywność członków grupy, bo po to ta grupa powstała by się integrować i na wycieczki śmigać, a tu po prostu głucho jest :sick:

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję Ci rację. No ale co zrobisz w takiej sytuacji jak teraz że obaj sobie piszemy tutaj a reszta albo tu nie zagląda nawet, albo ma to w nosie. Sezon się kończy i wszyscy dumają :) ... co ja teraz będę robić jak zimno i leje ....

Był bym za jakimś wspólnym wypadem ( nie na rowerze ) do jakiejś knajpki piwko strzelić pogadać, ale ja już wole nic nie proponować bo jak coś napisze to wszyscy to olewają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię nie pisz za ogół. Byłem na jednej wycieczce a może Ciebie akurat w tedy nie był. Jedno ognisko przegapiłem bo akurat mi wypadły urodziny a te ostatnie nie dawno to pogoda była paskudna że stwierdziłem że nie pojadę.

Drugi aspekt to taki że wyprawy na tym forum organizowane są z reguły w strony za Katowice ( do samych Katowic mam spory kawałek) i na dystansach grubo ponad 100 km. Nie sprawia mi przyjemności jazda po asfalcie, wolę zrobić 20 km w terenie niż 150 po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że My asfaltami jeździmy. Preferujemy bardziej las, teren oraz szlaki międzygminne.

I co z tego, że wycieczki poza Katowice są, toż to nie ma pociągu z Rudy Śląskiej czy okolic- to nie jest wymówka. Ja jak jadę z cyklozą z Sosnowca to też muszę się dostosować do nich oraz nie marudzę, że daleko mam i jadę na miejsce zbiórki! I nie mów, że wszędzie daleko masz bo na Starganiec to akurat blisko skąd startujemy czasami

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...