Skocz do zawartości

[1000-1700zł] rower trekkingowy


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy i szanowne koleżanki, mam takie małe pytanko. Jaki rower trekkingowy polecili byście do ok 1700zł? Byłoby miło gdyby coś amortyzowało z przodu, rozmiar ramy 17-19 cali. Moja waga to ok 65kg, wzrost ok 170cm. Jeżdżę codziennie do pracy plus wycieczki z półtora rocznym synkiem (w foteliku oczywiście) i żoną. Interesują mnie też dłuższe wycieczki (ok 50km), ale to dopiero na dobrym sprzęcie (mam jakiegoś starego rometa z marketu), chodzi mi o nowy rower, marka bez znaczenia. Czekam na wasze propozycje oraz z góry za nie dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest na pełnej grupie alivio (tzn mniejsza o manetki i klamki, ) to warto go wziąć pod rozwagę za tę cenę.

 

edit. już doczytałem że tylko tylna przerzutka i korba jest alivio. :(

 

Myslę że jest wartosciowo porównywalny z accentem. Accent. wg tego co piszą, jest lżejszy. Osobiście wybrałbym accenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja ci polecę przejrzeć ofertę używanych sprzętów na allegro.pl. Nie trzeba jakoś strasznie mocno szukać, a można wyrwać super sprzęt za fajne pieniądze. Od siebie mogę polecić rowery na ramach bergamont. Jestem bardzo ciężki, do tego biorę dużo bagażu i rower śmiga jak ta lala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli uparłbym się na nowy i miał do wydania 700zł plus ewentualna przesyłka? Chyba sensowne co znalazłem to allegro numer aukcji to 2642011526. Zakup ratalny niestety odpada z powodu braku zdolności.

Poszukaj w okolicy markowej używki nie zajeżdżonej,nowe są różne tylko uważać na marną jakość tak żeby na dłuższą metę jeździło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...