Skocz do zawartości

[Zawody] Wielki powrót w Dolomity


Rekomendowane odpowiedzi

No zgadzam się z wami Panowie - można było to śmiało zrobić lepiej ale w sumie to pierwsze ich zawody. Tak jak pisałem wcześniej, gadałem z tym jednym facetem i był bardzo ogarnięty, ale sam zawodów niestety nie poprowadzi. Trzymam kciuki za następny rok ;)

 

Gratulacje dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, że pierwsze koty za płoty. Ale są też inne "drobnostki". Sprawdź PW

 

 

Jeżeli to nie problem, to ja równiez chętnie poczytam o tych "drobnostkach".

Osobiście poziom imprezy oceniam na słabiutki, że wspomnę tylko wprowadzanie zmian dot. kategorii, szafowania godzinami startów w te i we wte, itp., w trakcie trwania zawodów. Improwizacja w czasie rzeczywistym ze szkodą dla startujących. Być może ktoś lubi takie klimaty, ale mnie kłóci się to z organizacją imprezy dla ludzi, którzy wkładają wiele wysiłku w ten sport.

Notabene, z zaufanego źródła, dotarły do mnie informacje o bardzo płytkim traktowaniu ludzi, którzy brali udział w całym festiwalu (nie mam na myśli tylko zawodów MTB). No ale podobno, osoba jednego z organizatorów słynie z takiego podejścia do życia, które wskazywałoby raczej na wyluzowanego uczestnika takiej imprezy, a nie organizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, fotorelacja na poziomie organizacji... Pięknie, bardzo mi się podobają zdjęcia długopisu albo Pań i Panów Organizatorów, ale ja się pytam, gdzie są zdjęcia zawodników?! Jeśli już są, to tylko tych z kategorii RACE. Nie ma nawet zdjęć z dekoracji... Po prostu szkoda słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...