Skocz do zawartości

[Zawody] Wielki powrót w Dolomity


Rekomendowane odpowiedzi

Strona organizatora czyli plenerfestival.pl z tego co zauważyłem jest w trakcie przebudowy :)

Stronia pawelurbanczyk.pl promuje tą imprezę :)

 

Start jest usytuowany w dnie wyrobiska podolomitowego.

50°24'42.77"N

18°51'46.46"E

 

Plener festival czyli impreza główna odbywa się natomiast tu:

50°24'54.05"N

18°52'10.11"E

 

Ze szkicu na stronie Pawła Urbańczyka widzę że trasa zapowiada się zacnie ;D

W zawodach nie wystartuje ale na 100% objadę trasę :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde impreza praktycznie w moim miejscu zamieszkania, to tam głównie trenuję i chyba też nie będę mógł z powodu urlopu. Chyba się zastrzelę...A jeszcze nie tak dawno chodziła mi po głowie myśl by tam zorganizować jakiś amatorski wyścig, dobrze, że są ludzie którym się chce. Będe robić co w mojej mocy żeby się pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazać trasę na miejscu ?

Powiem szczerze że jeszcze jej nie objechałem i jak co to sam będę dopiero improwizował według wydruku ze strony Pawła. :)

Ale okolica jest mi znana lobię tam śmigać.

 

Kusch jak się będziesz starał to widzę ze jeszcze masz cień szansy aby sie tam stawić ... ja niestety 18 sierpnia muszę się stawić na kwaterach 600 km od miejsca startu :(.

Są takie dni co chciałbym być jak Bóg ... w trzech osobach.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapka rzeczywiście mało czytelna, aczkolwiek fajny będzie zjazd w lewym dolnym rogu mapki, jak popada to w końcówce będzie walka o utrzymanie roweru w koleinach. I pewnie nie obędzie się w kilku miejscach bez zejścia z roweru.

Wystartować pewnie nie wystartuję, ale podjechać zobaczyć pewnie wpadnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pośredni kontakt z organizatorami ... chodzą słuchy że będą 2 warianty trasy ..

Największy Hardcore dla Profi ... amatorka podobno będzie miała "łatwiej".

Kierunek ... podobno wyjazd z dołu będzie w prawo powrót z lewej strony.

Runda na oko ma około 7 km ...

 

Jak załatam kapcia to postaram się jutro podstawić na DSD i objechać kółko na "gotowo", na endo zostawię swój ślad GPS :).

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSD to firma prowadząca działalność gospodarczą która dzierżawi / jest właścicielem części gruntów obszaru zwanego "dolomitami", DSD to miedzy innymi stok, wyciąg, restauracja, domki letniskowe ...

 

Wyścig organizuje Plener Festival na terenie dolomitów i rezerwatu Segiet

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Kusch :) Są takie zjazdy i podjazdy :D I praktycznie na każdym tak jest :P

 

Witajcie własnie dzwoniłem do jednego z organizatorów a więc tak znam mniej więcej profil trasy :) Spokojnie objazd trasy też będzie . zapisy są na www.diagnostix.pl . Więcej informacji będzie w późniejszym terminie :D

 

Wrzucam jeszcze TRAILER promujący tą impreze !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...