Skocz do zawartości

[vbrake] Promax lub inne do 100zł


patryks49

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na forum i niedawno postanowiłem odnowić swój stary rower ;). Potrzebuje dobrych hamulców (na 2 koła )do 100zł. Znalazłem takie oto Promaxy z klamkami http://allegro.pl/kpl-v-brake-klamki-promax-biale-i2427837858.html . Czy są to dobre hamulce i warto je kupić ? Dodam tylko że lubię pośmigać na kole ( niedawno zacząłem ) i hamulce muszą być mocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza121 rower będzie w pełni odnowiony. Wszystkie części chcę nowe. Czekam na dalsze propozycje. Co powiecie o tych : http://allegro.pl/shimano-br-m590-deore-hamulce-v-brake-p-t-2kolory-i2437454681.html ? Do tego jakieś klamki lub klamkomanetki nie wiem tylko czy będę mógł wstawić wolnobieg 7 rzędowy bo miałem 6 rzędów i nie wiem czy się zmieści ...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hample deore są całkiem w porządku, w zastosowaniach amatorskich nawet te które podałam się dobrze sprawdzają, a pewnie na starszym rowerze większego wyczynu robić nie będziesz

 

 

co do montowania 7rz wolnobiegu nie będzie problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na forum i niedawno postanowiłem odnowić swój stary rower ;). Potrzebuje dobrych hamulców (na 2 koła )do 100zł. Znalazłem takie oto Promaxy z klamkami http://allegro.pl/kp...2427837858.html . Czy są to dobre hamulce i warto je kupić ? Dodam tylko że lubię pośmigać na kole ( niedawno zacząłem ) i hamulce muszą być mocne.

 

Ja osobiście posiadam hamulce V-brake firmy tektro i moja opinia na temat jest jednogłośnie pozytywna, więc polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens ładowania w stary rower 150zł ? remontując go wbulisz w niego pełno kasy, i tak się okaże że jeździ to lipnie, i przy sprzedaży nie odzyskasz nawet 50% ceny którą wydałeś

hej! To zależy jaka rama. Jeżeli choćby średniej klasy, to czemu nie?

Nie każdy chce sprzedawać rower, tylko go dalej używać, bo mu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podpinam się pod temat.

Po tym sezonie zmieniam napęd, hamulce,lakier itp. Powoli zaczynam myśleć o zakupach co by na ostatnią chwilę wszystkiego nie kupować. Hamulce v-brake i tu nic zmieniać nie będę,gdyż rowerem poruszam się głównie po mieście,ew. wypady drogami asfaltowymi lub utwardzonymi. Nie ma mowy o terenie.Błoto i inne nie wchodzą w grę. Na tarczówki także przechodzić nie będę. Stąd pytanie co lepsze : manetki + klamki czy klamkomanetki? Czy jest jakaś różnica w sile hamowania,w zmianie przełożeń?Chciałbym poznać wszystkie za i przeciw tych rozwiązań.Jakie zestawy polecacie? Ja myślałem nad klamkomanetkami Shimano ST-EF51 lub manetkami Shimano SL-TL-TX50 i do tego klamki Avid FR5. Co do hamulców to myślę,że wpadną Avidy Single Digit 3(podaję to,jeżeli może to w czymś pomóc).Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...