Skocz do zawartości

[Stery] Pomoc w określeniu


kaapeo

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę wymienić stery, robię to w sumie pierwszy raz i nie wiem jakie idą do mojej ramy stery, wydaje mi się że zintegrowane obecnie mam jakies accenta aheadset chyba (Accent ahead zintegrowane AC-N.11 1-1/8") chce się tylko upewnić, czy na pewno dobrze mi się wydaję ? No i jakie byście polecili stery do 82 zł z przesyłką - tyle mi zostało z ostatnich zakupów..

 

DSC01498.JPG

 

DSC01500.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Airplane są pół-zintegrowane, częsty błąd w opisie. Leciutkie, nieźle uszczelnione i tanie. Bardzo dobry wybór. Możesz rozważyć jeszcze VP A45AC, ale te są droższe i cięższe.

 

W przypadku zintegowanych dostajesz tylko dolną bieżnię, dwa łożyska, pokrywę sterów i ewentualnie top cap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te które polecam są półzintegorwane ... błąd w opisie ... przykre ale prawdziwe .

Inna sprawa ... jak nabijesz w rame miski sterów półzintegrowanych to po tym zabiegu tak właściwie masz główke ramy na stery zintegrowane ...

Potem wystarczy kupować stery zintegrowane i wymieniać same łożyska ... zgodne co do oznaczeń z poprzednimi
;)

 

Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli twoja rama jest na stery półzintegrowane ... a na to wygląda że tak ....

To tak te stery będą OK :)

 

Mam te te Accenty na swoim Reactionie ... jedno co mi sie bardzo podoba w tych sterach to dolna bieżnia bez problemu się jo demontuje :).

Generalnei nic im nie dolega, w sumie maja tylko 1200 km za sobą więc nic dziwnego ze nic im nie ma no ale zawsze :) i podoba mi sie ich kapsel pasi mi do ramy :)

 

No i generalnie bardzo lubie Accenta ... mają fajne elementy o fajnej jakości, fajnej cenie i fajnej wadze :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i generalnie bardzo lubie Accenta ... mają fajne elementy o fajnej jakości, fajnej cenie i fajnej wadze :)

 

Pozdro

 

 

potwierzdam, swego czasu wybieralem budzetowy mostek oraz sztyce i bardzo pozytywnie sie zdziwilem gdy trafilem na lekkie, tanie i dobre czesci accenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...