Skocz do zawartości

[Plecak] Deuter Race Exp Air - subiektywna opinia


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie, raczej zdrowym rozsądkiem. Po pierwsze żeby chronić głowę przed upadkiem, po drugie żeby chronić głowę przed udarem w tym przypadku. W związku z tym ta kieszonka na kask jest właściwie w głównej mierze przewidziana na postoju, jak idziesz coś pozwiedzać, żeby móc go przytroczyć i wziąć ze sobą.

 

 

nie widziałem nigdzie w instrukcji żeby była przeznaczona tylko na postoju , bzdura totalna - to jest plecak rowerowy i to jest słabo zaprojektowany element po prostu.

 

jak idę coś pozwiedzać to mogę kask przypiąć za uprząż  do plecaka, w dowolnym miejscu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że wcześniej czy później znajdą się obrońcy, tak jakby nie wolno było wytknąć tutaj tego co mnie w tym plecaku brakuje.

 

 

 

 

Może napisz o tym do producenta - będzie to miało jakiś sens logiczny. Pisanie tutaj zaś, z wklejaniem zdjęć, wygląda tak, jakbyś chciał nam wszystkim pokazać jaki to zły zakup zrobiłeś i ile ten plecak ma rozwiązań które Ci nie pasują - począwszy od kolorów treków na suwakach heh, po siatkę na kask która nie spełnia swojej roli w trakcie jazdy :) Jednym słowy jesteś jednym z tych którym "gratuluje" w myślach, kiedy mijam ich na drodze w taki upał jak raczyłeś pokazać, jadących bez żadnego nakrycia głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vaude ma bardzo podobny system nośny co ten Deuter, proponuję sprawdzić. Rzeczywiście jest o niebo lepiej zorganizowany w środku.

 

Raczej nie będę już sprawdzał, mając nadzieję że ten ze mną wytrzyma do końca mojego albo jego.

Ale Dziękuję za podpowiedz co do innej marki.

 

 

Pisanie tutaj zaś, z wklejaniem zdjęć, wygląda tak, jakbyś chciał nam wszystkim pokazać jaki to zły zakup zrobiłeś i ile ten plecak ma rozwiązań które Ci nie pasują -

 

 

A nóż komuś to moje pisanie a tym bardziej pokazane fotki się przydadzą w podjęciu decyzji, kupić czy nie kupić, może ktoś lubi mieć wszystko poukładane, pod ręką itp. po to jest forum/temat by można było napisać samemu swoje spostrzeżenia, nikt nie musi się z tym zgadzać i pisząc to co napisałem liczyłem się z tym.

 

 

Jednym słowy jesteś jednym z tych którym "gratuluje" w myślach, kiedy mijam ich na drodze w taki upał jak raczyłeś pokazać, jadących bez żadnego nakrycia głowy

 

Szybki kolego oj szybki jesteś w wyciąganiu wniosków, na rowerze też jesteś taki, pokaż mi zacytuj to zdanie w którym napisałem że jechałem bez nakrycia głowy,

Tak że to raczej ja muszę pogratulować Tobie w szybkim osadzaniu ludzi których się nie zna i nic o nich nie wie (wybaczam internet) :)

 

Bo mając na karku prawie 60 lat, trudno by mnie było posądzić o brak rozsądku i dalszą jazdę bez nakrycia głowy w taki upal, tym bardziej że ostatnie ćwierć wieku spędziłem mieszkając prawie w tropiku (Namibia) 

 

Tak że niepotrzebnie mi ubliżałeś bo ja w dalszą drogę swoje ostatnie siwe włosy przykryłem sobie tym co widać na tej fotce :)

 

Fotka zrobiona w tym dniu co można sprawdzić - zmniejszona tylko na potrzeby forum.

 

fd5xfk.jpg

 

I to by było na tyle nie na temat.

 

A w temacie wie ktoś może gdzie można kupić ten plecak ale czerwony.

 

jka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...