Skocz do zawartości

[trasy] gliwice - gdzie jezdzic


lukkas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

osby bedące z gliwic i okolic prosze o wpisywanie swoich teras rowerowych !!!

ja zwykle wyruszam z centrum przez sikornik czerwonym szlakiem do autostrady a nastepnie opcionalnie smolnica -(lasem) pilchowice- (lasem) nieborowice -zernica- poligon -wójtowa wieś -gliwice(29.8km, lub krótsza trasa gliwice sikornik-autostrada- smolnica - ostropa , podjazd pod kozłow i powrót do gliwic kozielską do centrum(24 km)

 

polecam dokładne mapy powiatu Gliwickiego na ul Arkońskiej ( są takie w zielonej okladce zdajesie po 18 PLN . mapy są topograficzne i mają zaznaczone wszystkie scieżki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie trasy majace po około 60 - 65 km :D

Pierwsza - Z Zabrze do Gliwic nastepnie przez Szałsze, Boniowice i Kamieniec do Zbrosławic i powrót do Zabrza przez Rokietnice i Helenke :D

Druga - Z Zabrza do Mikołowa przez Rude Sl. nastepnie przez Bełk i Stanowce do Czerwionki Leszczyny, Knurów i Nieborowice skad ul. Rybnicka dojezdzam do centrum Gliwic by wrócic do domu :D

 

Ale czesciej jezdze w strony Miasteczka Sl. i Tarnowskich Gór :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie , ja już mam zjechane te moje tereny tj od gliwic w strone k.koźla i rybnika , tereny super (lasy i pagórki) ale powoli znam juz każdą scieżkę . a przez zabrze i rokitnice to smigam prawie co tydzień jak jadę w jurę krakowsko częstochowską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...