Skocz do zawartości

[Gry] W co grają rowerzyści, jak nie jeżdżą na rowerze- część 2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

O tak, wiedźmin jest mega. Najlepsza polska gra w historii. W dwójce widzę jedynie trzy mankamenty:

-beznadziejną mimikę twarzy

-trochę dziwną (Aczkolwiek efektowną) walkę polegającą na ciągłym wykonywaniu skoków - książkowy Geralt wykonuje zdecydowanie więcej piruetów:)

-drobne problemy techcnzie.

Jeśli te kwestie zostaną naprawione w trójce, to ja ją kupuje w preorderze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w planach sagę wiedźmina wszystkie książki plus pierwsza i druga część gry. W drugiej grafika miażdży, w jedynce też z tego co po screenach widziałemy tyle że jak oglądałem gameplaye to trochę sztywno coś ten Gerald chodzi ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać książki do gry :) Tak bez spoilerów, powiedzcie czy jedynka nawiązuje wstecz do książek ? w sumie to nawet jeśli nie to dobrze przeczytać, żeby mieć lepsze rozeznanie ale póki co to cały czas to odkładam na rzecz innych książek ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 3

rzeszedłem całą trylogię, teraz zaczynam 4/4 części książek, później planuje jeszcze raz przejść trylogię. Zaiste kultowa trylogia :) i choć od pierwszej pewne rzeczy zmieniono/ulepszono to jednak mnie się najbardziej podobała. 

 

 

No i okazjonalnie BF3, który mimo posiadania wszystkich dodatków już mi się znudził :/ 

Biorąc pod uwagę ilości serwerów i ludzi na nich na niektórych mapach, obawiam się że nie tylko Tobie ;/ A szkoda bo nie ma z kim grać, boje się pomyśleć co będzie jak BF4 wyjdzie. 

Poza tym od czasu do czasu, lubię sobie zapuścić spokojną muzyczkę i popykać w pasjansa, bo też potrafi wciągnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legends of Grimrock. Bardzo fajny oldschoolowy RPG. Dla tych co kojarzą hasła Eye of the Beholder, Lands of Lore czy Dungeon Master i przeputali kawałek życia na własnoręczne skrobanie map. Tutaj też tak można ;)

 

 

OOOOO juz kolegę lubię :D Właśnie ułożyłem  "X" w pokoju z zapadniami, skąd ja znam tą zagadkę... :D D&D Online próbowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 3

rzeszedłem całą trylogię, teraz zaczynam 4/4 części książek, później planuje jeszcze raz przejść trylogię. Zaiste kultowa trylogia :)

Przeszedłem chyba 3 razy i znowu jedynka w trakcie. Tym razem adept :P

 

Wysyłane z mojego Xperia Live with Walkman za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja na fali nostalgii zamierzam popykać sobie godzinkę raz na jakiś czas w X-Com Terror From the Deep, jedną z najtrudniejszych strategii w którą grałem. Giera z 1996 roku, pikseloza straszna ale miodność ech :) 

A na zimę zaplanowałem maraton Mass Effect 1-2-3 plus wszystkie DLC. Liara, Tali - przygotować się :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...