Skocz do zawartości

[Katowice] wspolna jazda!


titit

Rekomendowane odpowiedzi

jak byście się wybierali w wekend gdzieś w strone gliwic.. albo mikołowa.. to ja chętnie się dołącze :) no albo przez Tarnowskie... jak coś to PW :)

 

mi pasuje każda godzina, i tak będe smigał od rana... o ile pogoda pozwoli;/

 

mogę też dojechać do kato, ale wtedy musze wiedzieć konkretna godzine na która być :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi widzę, że już z formą u Ciebie bardzo dobrze ;)

Zakupiłem niedawno atlas szlaków Jury-Krakowsko Częstochowskiej i tak sobie postanowiłem, że przejadę każdy ten szlak(łącznie ich jest 32), może nie w jednym sezonie, ale przejadę :) W tym roku na Jurę jak najczęściej będę się wybierał. I tak myślę, że można w sezonie(czyt. czyli już :D) można organizować liczne wyjazdy na naszą ukochaną Jurę :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he pierwszy rozpoznawczy wypadzik na jure już miałem smile.gif A planuje częste wypady w rejony jury.

Widzę, że podobna wizja jak u mnie :D To bardzooooo cieszy :mellow:

 

Jeśli wiosna 'pogodowo' na dobre zagości w Polsce to już będzie można myśleć o spotkaniach i wyjazdach w rejony Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Strasznie spodobały mi się rejony Ojcowskiego Parku, Doliny Kobylańskiej i innych Będkowskiej, Prądnika. Rejony naprawdę piękne, warte zrzeszenia bajkersów i wybrania się razem na podboje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...