Skocz do zawartości

[Katowice] wspolna jazda!


titit

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Chciałbym się wybrać jutro 26.08 do Pszczyny z Chorzowa ew. z Katowic.

Oczywiście szlakiem nie ulicami.

Nie za bardzo znam tą trasę - jedynie w necie są mapki tej trasy.

A może ktoś zna trasę osobiście to zapraszam.

 

Lub jeśli ktoś ma inny pomysł to można pojechać gdzie indziej.

 

Pozdrawiam i czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Chciałbym się wybrać jutro 26.08 do Pszczyny z Chorzowa ew. z Katowic.

Oczywiście szlakiem nie ulicami.

Nie za bardzo znam tą trasę - jedynie w necie są mapki tej trasy.

A może ktoś zna trasę osobiście to zapraszam.

 

Lub jeśli ktoś ma inny pomysł to można pojechać gdzie indziej.

 

Pozdrawiam i czekam na odp.

 

Witam.

Jeżeli jedziesz przez Mikołów lub Tychy, to możemy się spotkać gdzieś po drodze. Trasę do Pszczyny znam dobrze, bo jeżdżę tam praktycznie codziennie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Progress.

Super :)

Możemy się zgadać. Napisze coś więcej jak przyjade bo teraz lecę do dentystologa :P zęba usuwać. :(

Pozdrawiam

 

Ok. Już jestem.

 

Słuchaj ja będę jutro jechać trasą numer 2 z Katowic i dojadę do ulicy zapoustnej w Katowicach -jest to ponoć na granicy z Tychami więc proponuje się w tamtych okolicach spotkać :D

Tu zasyłam linka http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Katowice%2C+Zaopusta+1&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=0&y=0

 

Chyba że masz inna propozycje. Pozdrawiam. Mój numer gg to 1714388 to pisz na gg.

 

Napisz kiedy Ci pasuje jutro - mi godzina odpowiada dowolna - teraz jestem bez zęba więc te 3 gramy na rowerze mniej więc będę szybciej :)

 

Pozdrower

 

Jeżeli ktoś jest chętny na wypad jutro do Pszczyny pisać do godziny 9:00 26 sierpnia lub dzownić na numer 660073562

Tu trasa do pokonania :

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=pl&om=1&msa=0&msid=101072392022479622003.00044c61b54afd8ccda69&ll=50.155786,19.061279&spn=0.417059,0.98053&z=10

 

Pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Jeżeli ktoś jest chętny na wyprawę do Pszczyny a nie zdążył napisać to pisze miejsca zbiórki gdzie można się spotkać:

1. Stadion śląski obok przystanku tramwajowego o godzinie 10:00

2. Katowice - pomnik powstańców śląskich godzina 10:20

3. Miejsce przecięcia się naszej trasy (link powyżej) z drogą numer 44 - to jest granica z Tychami - godzin1 11:30

 

Jak ktoś jest chętny to pisać na komórkę gdzie będziecie.

 

Pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Panowie dzięki za wspólną jazdę.

Marcin następnym razem to my Cię będziemy gonić :)

 

Trasa KAtowice - Pszczyna zaliczona - dystans 110,10 km

Czas prawie 5 godzin.

 

Próbowaliśmy z Marcinem jechać tym szlakiem z Katowic ale trasa jest tak fatalnie oznakowana że skończyliśmy ją w dolinie 3 stawów za muchowcem.

 

Pozdrawiam i do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów ślązaków;)

 

W poniedziałek wybieram się na moją standardową trasę z Chorzowa nad jezioro znane pod nazwą Chechło. Tam i z powrotem będzie jakieś 55km, trasa lekka technicznie z relaksującym podjazdem w Bytomiu. Ktoś chętny?

 

 

Hej. JA się mogę wybrać z Tobą. Będe na kompie za 1 godzine. Mój numer to 660073562

pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiem, że trochę późno piszę, ale przed chwilą wpadłem na ten pomysł. Wybieram się jutro w traskę, którą w przybliżeniu przedstawia poniższa mapka. Oczywiście nie mam zamiaru jeździć drogami krajowymi, a drugorzędnymi asfaltami i szutrem. Gdyby ktoś miał ochotę się przyłączyć na całości lub na części to zapraszam. Z Cieszyna powrót pociągiem. Całkowita długość powinna wyjść w granicach 200 km. Tempo turystyczne.

 

//EDIT

Właśnie zauważyłem, że ostatni pociąg z Cieszyna jedzie po 16, więc trzaska wydłuża się do Goleszowa skąd można wrócić po 19.

 

Namiary na mnie: TEL511321645, GG1428888

 

gliwice_ostrawa_cieszyn.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ej... Co się dzieje z tym wątkiem. Jeszcze 4 lata temu takie fajne wycieczki się tutaj organizowało, a teraz cisza.

Stara gwardia jeszcze żyje? Może jakiś wypadzik? :)

 

stara gwardia na pewno żyje i ma się dobrze tylko dużo jeździ i nie ma czasu na czytanie forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

stara gwardia na pewno żyje i ma się dobrze tylko dużo jeździ i nie ma czasu na czytanie forum :)

Ale czasem mógłby tutaj ktoś zajrzeć, bo nie ma z kim jeździć.

 

Wiem, że późno piszę, ale jutro i pojutrze ma być ładna pogoda, więc chyba będę gdzieś śmigał. Może wezmę namiot i pojadę na 2 dni. Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę o kontakt, najlepiej na maila: patryk.lodyga@biketrips.pl. Namiot mam 2 osobowy jakby co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! Tak sobie pomyślałem że tutaj napiszę. Jakoś tak znudziło mi się jeździć samemu. A jestem z Mikołowa, więc okolice Katowic dobrze znam :D Chętnie bym z kimś pośmigał, ale raczej na trasy średniej długości na te 50-60 km (tak do 100 km max). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...