Skocz do zawartości

[Katowice] wspolna jazda!


titit

Rekomendowane odpowiedzi

pasuje Ci ostatni weekend kwietnia ? bo 20.04 jest maraton, wiec może nie pasować komuś ( m.in. mi ) zresztą zobaczymy, co będzie. :] a wcześniej też nie za bardzo..

 

edit:

25-27 IV - 72. Pielgrzymka Młodzieży Akademickiej

27 IV - Pielgrzymka Transportowców

27 IV - Pielgrzymka Kupiectwa Polskiego

 

wiec, możemy sie wkręcić na 72 Pielgrzymkę Młodzieży Akademickiej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huragan? Ten z Piekar ? Ci turyści? Nie mam zamiaru z Nimi nigdzie jechać nie dość, że tempo 20km/h to jeszcze co 2km przerwa bo ktoś sie zmęczył:/

 

Wstępnie umawiamy sie na 27 IV. Myślę, że wszystkim będzie termin pasował. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huragan? Ten z Piekar ? Ci turyści? Nie mam zamiaru z Nimi nigdzie jechać nie dość, że tempo 20km/h to jeszcze co 2km przerwa bo ktoś sie zmęczył:/

 

Wstępnie umawiamy sie na 27 IV. Myślę, że wszystkim będzie termin pasował. :]

 

Tak omen, chodzi dokładnie o ten klub i w tej kwestii dokładnie się z Tobą zgadzam :D Tempo nie jest zabójcze, jednak niektórym osobom to odpowiada i ciężko jest tu coś zmienić, wiem z doświadczenia, ale jest kilka nowych twarzy i sytuacja uległa zmianie. Oficjalnie wygląda to tak, że jadę sobie dwie podgrupy, każda swoim tempem do wyznaczonych miejsc postojowych i wszystko jest w porządku. Wiem, bo sam to przerabiałem, byłem z tym klubem na wyprawie w zeszłym roku. Ogólnie jest w porządku poza małymi wyjątkami, ale tak zapewne jest w każdym klubie. Niestety nie mam porównania, bo nie znalazłem innego z taką ofertą wycieczek programowych. Pozdrawiam. A do Częstochowy nie zaszkodzi pojechać dwa razy. Pomyślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beblak chodz z Nami.. z nimi to nie ma sensu... tam przecież jada też matki z dziećmi, ,szkoda słów.. nie ma ziomów wszystko stare..

beblak skąd jestes? :>

 

matki z dziećmi :D dobre choć nie do końca prawdziwe.

 

omen kiedy ostatni raz byłeś z klubem na wycieczce? Postaram się z Wami pojechać, a mieszkam w Katowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zz Huraganem ? nigdy z nimi nie jechałem ale kilka razy mijałem, jak koło furmanki z gnojem koło nich przejeżdżałem.. :)

 

może sie znamy? :P

 

Raczej sie nie znamy ;) , a drugorzędną sprawą, jest to, że nigdy nie wiadomo ile gość, którego mijasz ma na liczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłeś może kiedyś na jakiś ich zawodach ? :P

 

jak go mijasz z prędkością 35km/h a On ledwo utrzymuje równowagę na rowerze w powodu wiatru to co sądzisz? :)

 

Nie byłem. Wogóle nic nie słyszałem o takich zawodach. W porządku, jeździsz szybciej od każdego emeryta, który należy do turystycznego klubu rowerowego w Twoim rodzimym mieście ;)

 

Jeśli chodzi o pielgrzymkę do Częstochowy, to w którym miejscu się spotykamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wątek katowicki, to chciałem zaproponować coś nowego :D Jura Bike 2008 - 13-etapowa inicjatywa rowerowa. Więcej informacji znajdziecie na www.jurabike2008.jo.pl Zapraszam ;)

 

A co do pielgrzymki rowerowej, to o ile już forma będzie na tyle dobra, by objechać te 200km, to ja się pisze ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...